Farmář nevěřil svým očím, když na poli našel vejce jako z hororového filmu. Snímky se šíří po internetu

Příroda je skutečná kouzelnice a někdy dokáže vyčarovat jevy, nad kterými zůstává rozum stát. Něco o tom ví tento japonský farmář, jenž na svém poli našel děsivé úkazy.

Fotografie, jež naleznete níže, mohou na první pohled připomínat scénu jako z nejnovějšího sci-fi filmu, ale věřte nebo ne, jsou skutečné. Japonský farmář si musel pořádně promnout oči, jestli vidí správně. Na poli našel několik vajec, jež působí, jako kdyby Zemi napadla vesmírná invaze. Po zveřejnění snímků na Twitteru došlo k vlně sdílení a komentářů.

Scéna jako ze sci-fi filmu

Byl to den jako každý jiný. Farmář procházel své pole a kontroloval, zdali je vše v pořádku. Tentokrát tak úplně nebylo. Naskytl se mu velice neobvyklý pohled. Měl pocit, že hledí na několik vajec připomínajících vesmírnou invazi z hororového snímku Vetřelec. Nebylo to však nic jiného než jeho čínské zelí.

 

 

To totiž získalo podobu neobvykle vypadajících vajec. Byla to však obyčejná zelenina. Muž neodolal a zaujatý pohledem na své neobvykle vyhlížející pole se rozhodl pořídit několik fotografií a zveřejnit je na internetu, jak uvádí web RozrywkaGoniec. Věděl, co jeho snímky způsobí, ale rozhodně nečekal, jak velký šok to pro uživatele internetu bude.

Zamrzání vody způsobilo neobvyklý vzhled zeleniny

To, co vypadalo jako mimozemská vejce, byla skutečně úroda čínského zelí. Co je však příčinou tak neobvyklého vzhledu této zeleniny? Zřejmě nic jiného než zamrzání vody v jejích vnějších vrstvách, jak píše server Webniusy. Ačkoli se to může zdát jako něco zcela mimořádného, jedná se o přirozený jev. Je to úžasný projev přírody, která je skutečně nevyzpytatelná.

Je krásné pozorovat, jak příroda dokáže čarovat. To, co se nám může zdát nepochopitelné, může mít naprosto obyčejné vysvětlení. Stejně tak se ukázalo, že lidská fantazie nezná žádných hranic. Pod příspěvkem se totiž strhla vlna komentářů, kde někteří uživatelé prokázali skutečně významné znalosti vesmíru, sci-fi filmů a také projevili silnou víru v to, že ve vesmíru nemusíme být sami. O neobvykle vypadajícím obřím vejci jsme již psali na SvětěKreativity. To bylo ale opravdu slepičí.

Související Příspěvky