Zpověď expartnerky vraha z Hořovic: Před činem si chtěl vzít i moji dceru, řekla

V Hořovicích, městě, které se na první pohled může zdát klidné, došlo nedávno k hrůznému činu.

Tomáš (33) je obviněn, že zabil svou partnerku Lindu (33), jejich společného syna (7) a její dceru (4) z předchozího vztahu. Podle informací  Tomáš toužil mít o víkendu u sebe také dceru z jiného vztahu, kterou vychovával společně s její matkou. Matka dívky se však rozhodla, že jí toho dne do péče dceru nedá.Smutek panuje ve městě Hořovice ve Středočeském kraji.

Podle zdrojů Tomáš svou partnerku Lindu a dvě děti uškrtil, těla pak zabalil do dek a týden s nimi zůstal ve společném bytě. Zavr**děné ženě prý bral mobil a posílal z něj zprávy jejím rodičům, aby neměli podezření. Později se Tomáš přesunul na Břeclavsko, kde bylo nalezeno jeho tělo bez známek života, což naznačuje sebevr**du.

Tomáš a Linda měli spolu sedmiletého syna a čtyřletou dceru, kterou Linda měla s jiným mužem. Po rozchodu s Tomášem měli oba nové partnery a další děti, ale nakonec se dali znovu dohromady. Tomáš měl s jinou ženou dceru Viktorku, která v době vra*dy zůstala v péči své matky.

Expartnerka Tomáše se podělila o své zkušenosti, že byli v kontaktu kvůli jejich společné dceři. Vyjádřila úlevu, že dceru Tomášovi toho dne nepřenechala. Přestože se Tomáš ke své dceři choval dobře, platil alimenty a Viktorka ho měla ráda, v minulosti projevoval agr**ivní chování a měl problémy s drogami.

Po objevení mrtvých těl byli sousedé v šoku, jelikož rodinu považovali za bezproblémovou a šťastnou. Jeden ze sousedů, který bydlí o patro níže, uvedl, že se nic nepozoroval a o tra**dii se dozvěděl až z médií. Naposledy rodinu viděl asi před týdnem.

Související Příspěvky