Kateřinu opustil manžel bez jediného slova hned po příjezdu z porodnice. Po pěti letech se setkali a muž se svým chováním opět pěkně předvedl

Kateřina se i přes nepřízeň osudu zvládla postarat o rodinu a vybudovat si slibnou kariéru, jednoho dne se ale opět setkala se svým bývalým manželem.

Kateřina žila se svým manželem v malém městečku. Rodina neměla moc peněz a když Kateřina zjistila, že je těhotná, nešla ani na ultrazvuk. Dařilo se jí velmi dobře, jen její břicho rostlo rychleji než jiným těhotným ženám. V sedmém měsíci těhotenství porodila tři holčičky.

Radostná novina pro Kateřinu

Když Kateřina zjistila, že je těhotná, byla velmi šťastná. To samé se ale nedalo říct o jejím manželovi. Ten byl velmi nešťastný. V den, kdy si přivezl manželku i s dcerami z nemocnice, šel do obchodu nakoupit plenky a všechny potřebné věci, ale z obchodu už se nevrátil. Kateřina nemohla uvěřit tomu, že je opustil. Snažila se ho sehnat, volala mu, ale byl nedostupný. Později požádala o rozvod, avšak on ani k soudu nedorazil.

Fotografie: Pixabay

Na vše zůstala téměř sama

O sebe a své dcery se musela postarat sama. Její matka se sestrou jí se vším pomáhaly. Po šesti měsících si našla i práci. Starala se o děti, bydlení a měla i práci, díky matce se dokázala se vším vyrovnat. V práci jí nabídli i lepší místo, a tak se rozhodla přestěhovat do hlavního města. Byla to pro ni velká šance změnit svůj život i život svých dcer.

Nová práce a nový život

Firma, ve které byla Kateřina zaměstnaná, jí ve městě pronajala byt, a dokonce jí zaplatila i nájem. Dostala dobře placenou pozici, matka jí stále pomáhala s dětmi a vše se zdálo skvělé. Jednoho dne, při cestě na pracovní schůzku, narazila v obchodním domě na svého bývalého manžela. Byl v šoku, stála před ním krásná, velmi dobře oblečená a sebevědomá žena.

Fotografie: Pexels

Nová nezávislá Kateřina

Byla to úplně jiná Kateřina než ta, kterou před pěti lety opustil. Ještě větší šok přišel, když zjistili, že tu schůzku mají spolu. Ona jako projektová manažerka a on jako asistent zástupce společnosti.

Bývalý manžel chtěl, aby mu odpustila

Dva dny po schůzce Kateřinu kontaktoval a snažil se všechno vrátit zpět. Žádal ji o odpuštění, vysvětloval jí, že utekl, protože se bál, že to nezvládne. Kateřina ho vyslechla a vyčetla mu, že se o děti musela starat sama, když byly nemocné, a ona musela žadonit u šéfa, aby dostala volno.

Pracovala a starala se o děti. Nakonec mu řekla, že pro něj v jejím životě už není místo a pokud holky budou chtít být s ním v kontaktu až vyrostou, je to jen na nich. Pak se otočila a odešla.

Fotografie: Pexels

Až v tuto chvíli si její bývalý manžel uvědomil, o co všechno přišel. Když viděl, jak Kateřina hrdě a sebevědomě odchází, bylo mu to líto, ale svoji šanci už promarnil a čas už vrátit zpět nelze. Některé životní chyby už nelze napravit.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *