Jana Preissová slaví 76. narozeniny. A s o nic méně legendárním hercem Viktorem Preissem v manželství překonali spoustu překážek

Jana Preissová, významná postava českého filmu a televize, oslavila 76 let života, a její životní příběh by mohl posloužit jako námět pro román plný lásky, překážek a odpuštění.

Společně se svým manželem, neméně známým hercem Viktorem Preissem, překonala mnoho výzev, které jejich vztah posílily a ukázaly, že opravdová láska může vydržet i v těžkých chvílích. Jejich láska začala během studií na DAMU, kde se Viktor Preiss ujal role nejen studenta o ročník výše, ale později i manžela Jany.

Svatba, která byla uspořádána v úzkém kruhu na Novoměstské radnici, byla jen začátkem jejich společné cesty plné výzev. Začátky byly skromné, s malým rozpočtem a jednoduchými večeřemi, ale společně se těšili ze štěstí, které si spolu budovali. V 80. letech se jejich manželství dostalo pod tlak, když se Viktor Preiss zamiloval do jiné ženy. Tento moment způsobil Janě velký šok, ale nakonec se rozhodla svému manželovi odpustit.

Její rozhodnutí bylo motivováno přáním, aby jejich synové nezažili rozpad rodiny, což bylo něco, co sama prožila v dětství a hluboce ji to poznamenalo. Jana Preissová si během svého života prošla mnoha osobními i profesionálními výzvami.Její schopnost odpustit a pokračovat ve vztahu s Viktorem Preiss představuje silný příběh o odhodlání, lásce a vzájemném respektu.

Jejich příběh ukazuje, že i když život může přinést neočekávané a někdy i bolestné situace, společná cesta a vzájemná podpora mohou vést k obnovení a prohloubení vztahu. Na profesionálním poli Jana Preissová zazářila v mnoha filmových a televizních rolích, které z ní učinily milovanou a respektovanou osobnost českého herectví.

Související Příspěvky