Svobodná máma dvou dětí darovala své šéfce ledvinu a ona ji o měsíc na to vyhodila z práce

Když se jistá žena dozvěděla, že její šéfka potřebuje ledvinu, neváhala pomoci. Její ušlechtilé gesto však vedlo k nečekaným následkům, které zanechaly ženu beze slov.

Andělé chodí mezi námi, často přicházejí v podobě přítele, člena rodiny, či dokonce kolegy z práce. Jedna dobrosrdečná zaměstnankyně dala své šéfce neocenitelný dárek a ráda pomohla v nouzi.

Zatímco za své nezištné počínání nečekala speciální zacházení, zaměstnankyně byla ze šéfčina zacházení po operaci šokována. Přečtěte si neuvěřitelný příběh ženy a zjistěte, jak se jí šéfka odvděčila.

ŠÉFKA POTŘEBOVALA LEDVINU, ABY PŘEŽILA

Debbie Stevens tvrdě pracuje, aby uživila svou rodinu, a 47letá svobodná matka vždy zachází s lidmi laskavě as respektem. V roce 2012 ukázala svoji empatickou stránku, když se rozhodla pomoci své šéfce.

Debbie Stevens se dozvěděla, že se její jednašedesátiletá šéfka Jacqueline Brucia potýká se zdravotním problémem. Brucia potřebovala transplantaci ledviny, jinak byly její šance na přežití mizivé.

NECHTĚLA, ABY JEJÍ ŠÉFKA ZEMŘELA

Svobodná matka z Long Islandu byla od roku 2009 zaměstnána jako administrativní pracovnice pro skupinu Atlantic Automotive Group ao rok později společnost opustila, aby se přestěhovala na Floridu.

Když se však vrátila do své bývalé pobočky, Debbie Stevens se setkala s Brucí a byla dojata jejím příběhem. Nabídla ženě pomoc a Jacqueline Brucia údajně odpověděla:

„Nikdy nevíš, možná jednou budu muset přijmout tvou nabídku.“

V roce 2011 Jackie Brucia řekla Debbie Stevens, že její dárce byl odepřen, a tak se zeptala na její předchozí nabídku a ochotu pomoci. Debbie samozřejmě souhlasila v naději, že by mohla zachránit život své šéfce.

Řekla: „Nechtěla jsem, aby zemřela.“

 

DÁRKYNĚ PO OPERACÍ ZAČALA MÍT OPAKOVANÉ BOLESTI

Zatímco Debbie Stevens nebyla pro Jackie Brucii dokonalý dárce, lékaři jí umožnili darovat ledvinu někomu jinému v transplantované skupině. Na oplátku by se Jackie Brucia posunula na čekací listině a dostala ledvinu od vhodného dárce.

Debbie Stevens sdílela: „Moje ledvina šla do St. Louis, Missouri, a Jackie Brucia dostala ledvinu ze San Francisca.”

Po operaci matka dvou dětí čelila obrovským bolestem, trávicím problémům a všeobecnému nepohodlí – přesto byla pod tlakem, aby se vrátila do práce.

Debbie Stevens a její právníci.

ŠÉFKA ” NIKDY OSOBNĚ NEDĚKUJI”

Debbie Stevens se nakonec vrátila do práce a když tři dny po návratu zavolala, že je nemocná, obdržela nečekaný telefonát. Jacqueline Brucia ji kontaktovala ne proto, aby poděkovala, ale aby ji kritizovala a křičela na ni.

Zaměstnankyně prozradila, že její šéfka projevila vděčnost za ledvinu pouze prostřednictvím krátkého e-mailu, ve kterém uvedla: „Děkuji víc se nedá říct.“ K osobním návštěvám však nedošlo.

JEJÍ BOLEST BYL „OSOBNÍ PROBLÉM“

Debbie Stevens byla šokována léčbou, kterou obdržela, a požádala Jackie Bruciu o právní kroky za bolest a utrpení, které zažila.

Jackie Brucia údajně řekla svému zaměstnanci, že jakékoli nepohodlí, kterému čelila, byl „osobní problém“ a ne starost společnosti.

CÍTILA SE ZŘAZENA SVOU ŠÉFKOU

Podle Debbie Stevens byla degradována a poslána do jiné pobočky vzdálené 50 mil, než ji vyhodili. Byla také požádána, aby opustila společnost kvůli špatnému výkonu. Debbie Stevens však věřila, že v příběhu je víc.

Zvažovala možnost, že ji její šéfka od začátku využívala. Zaměstnankyně uvedla, že byla „uložena“ jako „záložní plán“ pro Jackie Bruciu a toto zjištění v ní zanechalo pocit studu a nevolnosti.

Zatímco ona nelituje darování své ledviny, Debbie Stevens by to už neudělala. Nespokojená se vyjádřila:

„Cítím se velmi zrazená. ​Byl to pro mě velmi zraňující a hrozný zážitek. Jednoduše vzala tento dárek, položila ho na zem a kopla do něj.“

ŠÉFKA JEJÍ ZNIČILA ŽIVOT

Bývalý zaměstnavatel Debbie Stevens tato tvrzení popřel a uvedl, že s Debbie Stevens zacházeli čestně a spravedlivě. Jeden z jejich právních zástupců Robert Milman dodal: „Očekáváme, že to bude v právním systému vyřešeno příznivě.“

Jackie Brucia vděčila za život obětavé matce dvou dětí ale místo toho, aby projevila uznání či vděčnost, údajně zničila život své zaměstnankyni a vyhodila ji.

Ztráta práce způsobila, že Debbie Stevens se kromě nových zdravotních problémů a výdajů dostala do zranitelné pozice. Doufejme, že se spravedlnosti dočká každá strana, která jednala nesprávně.\

Co si o tom myslíte? Pokud vás tento příběh zaujal, sdílejte jej nebo nám napište komentář.

 

Související Příspěvky