Královská rodina přišla se zdrcující zprávou. Tato nečekaná smrt ovlivní celou Evropu. Znepokojení odborníci popisují, co bude dál

Královskou rodinu zasáhla další smutná zpráva. Jeden z jejích blízkých členů navždy odešel, nejen rodina, ale i její okolí truchlí nad ztrátou tohoto ikonického muže.

Tento rok se jeví jako jeden z nejtěžších, kterým musí královská rodina čelit. Hlavně pro krále Karla III. má tento rok připraven zatím jen samé negativní zprávy. Kromě toho, že sám musí čelit velmi nepříjemné diagnóze, s nepříjemnou nemocí bojuje také jeho snacha Kate. Nyní mu osud přichystal další smutnou ránu, zemřel jemu i jeho rodině blízký přítel.

Již druhé úmrtí v jeho okolí, osud jej nešetří

Kapitán Ian Farquhar byl dlouholetým přítelem nejen krále Karla III., ale i jeho manželky Camilly. Jednalo se o významného lovce a jezdce, dlouhé roky sloužil u královniných husarů. Podle webu TheTelegraph zemřel ve věku 78 let a tento odchod pro krále znamená velkou ztrátu. Jednalo se o člověka, se kterým měl velmi blízký vztah.

Blízký vztah s ním měl nejen samotný král, v roce 2000 s jeho dcerou dokonce chodil princ William. Stačilo tedy málo a z dlouholetých přátel se mohla stát rodina. William s Rose, Ianovou dcerou, zůstali i nadále přáteli, je tedy jasné, že zpráva o smrti jejího otce zasáhla i samotného prince.

Smrt oblíbeného českého zpěváka (†77) spustila mezi všemi příznivci vlnu smutku

Smutná zpráva pro celou královskou rodinu

Kapitán žil podle webu Tatler na farmě, kterou si dlouhá léta pronajímal. Poslední dobou ale jeho zdravotní stav nebyl dobrý, i přesto, že se jeho odchod dal očekávat, krále tato zpráva velmi zarmoutila. Nepřidal k tomu ani fakt, že se za krátkou dobu jedná o již druhé úmrtí v jeho blízkosti, na konci února se musel král rozloučit se svým finančníkem.

Ten královskou rodinu opustil ve věku 87 let, zapsal se ale do srdce nejen samotného krále, ale i jeho blízké rodiny. V království nyní zavládl smutek, všichni členové této rodiny doufají, že je to poslední smutná zpráva, se kterou se tento rok musí vyrovnat. O britské královské rodině informujeme čtenáře deníku SvětKreativity pravidelně. V předešlém článku jsme zmiňovali ztracený dopis od královny Alžběty

Související Příspěvky