Tomáš (36): „Zamiloval jsem se do své tchyně a chci si ji vzít. Nevím, jak to mám říct manželce a dětem“

Pan Tomáš se redakci svěřil se svým problémem a žádá čtenáře o pomoc a radu při jeho řešení. Pro jistotu neuvedl ani svoje příjmení.

Když člověka zasáhne Amorův šíp, jen těžko odolává svému pokušení. Zamilovanost je tak silná, že nevidí, neslyší a chce pouze trávit čas se svou láskou. Bohužel se stává, že se člověk zaláskuje do nesprávné osoby a společným vztahem by oba mohli ublížit mnoha lidem. To je i případ pana Tomáše, jenž zaslal do redakce dopis, kde popisuje svoji kritickou situaci, v níž se nachází, a prosí ostatní čtenáře o radu. Neuvedl ani své příjmení, aby se to nerozkřiklo.

Jejich život byl prostě dokonalý

Když šestatřicetiletý Tomáš potkal svou nynější manželku Kláru, na první pohled se do ní zamiloval. Líbila se mu její laskavost a křehkost. Zažíval s ní spoustu krásných zážitků a nikdy se spolu nenudili. Po pár měsících chození se rozhodli, že se navzájem představí svým rodinám. Oba z toho měli strach, ale věděli, že spolu chtějí být navždy, a tak se této situaci nevyhnou. Tomáš si Klářiny rodiče po prvním setkání oblíbil, a stejně tak i oni jeho. Její matka si sice držela trošku odstup, ale i tak mu přišla velmi milá a rozhodně nevypadala na svůj věk.

Po 4 letech vztahu se Tomáš rozhodl, že svou přítelkyni požádá o ruku. Vzal ji tedy na místo jejich prvního rande, kde pro ni měl připraveno překvapení v podobě výborné večeře a několika společných fotografií, které připomínaly významné okamžiky jejich vztahu. Když se poté vyslovil s žádostí o ruku, Klára dojetím plakala a samozřejmě souhlasila. A tak se po 5 měsících vzali. Když zjistili, že čekají dvojčata, nemohli být šťastnější. Jejich život se zdál být naprosto dokonalý.

rodiče

Tchyně mu naprosto učarovala

Vše se ale změnilo, když se rozhodli odjet s Klářinými rodiči na společnou dovolenou. I dříve s nimi trávili čas, nikdy však tak dlouho. Tomáš nikdy neměl možnost bavit se se svou tchyní o samotě. To se však změnilo právě při společném pobytu u moře. Jeden večer, když Klára s dětmi již spala, zůstal muž s rodiči manželky sedět u sklenky vína. Po chvíli se však tchán odebral do pokoje, a tak tam Tomáš zůstal jen se svou tchyní. Zda tomu dopomohl alkohol, nebo romantická atmosféra, není jasné, avšak v tu chvíli si uvědomil, že k této starší ženě něco cítí.

Velmi dobře si rozuměli, povídali si o všem možném a Tomáš si poprvé všiml, jak nádherné má jeho tchyně oči. Naprosto se v nich utápěl. Upřeně se na ni díval a hltal každé její slovo. V ten moment byl jako očarovaný jejím šarmem. Napětí mezi nimi bylo obrovské, a tak se muž odhodlal a matku své manželky políbil. Ta zprvu ucukla, ale poté podlehla kouzlu situace.

Pan Tomáš vás žádá o radu

Od té doby Tomáš nemůže normálně fungovat. Tak moc je do své tchyně zamilovaný a neví, jak z toho ven. Ona jeho city opětuje. Chce si ji vzít, ale ví, že by tím naprosto zničil svou ženu i děti. Když zavře oči, představuje si, jak ji objímá, líbá a hladí. Podle něj nejde jen o sex, ale o opravdové city, které ještě nikdy v takové síle nezažil. Svou manželku má rád, ale tchyni miluje celým srdcem. Je připraven obětovat vše, aby mohli být spolu.

smutný muž

Neví však, zda to má opravdu udělat. Ublížil by tím mnoha lidem, rozvrátil by dvě rodiny a možná by přišel i o své děti, což rozhodně nechce. Velice se trápí a je opravdu v zoufalé situaci. Proto se redakci svěřil a touto cestou žádá vás, čtenáře, o pomoc a rady, jak se se svým utrpením vyrovnat a jak jej řešit. Má opustit nic netušící manželku a děti, aby mohl začít nový život se svou tchyní, nebo se snažit kontakt s ní utnout a zapomenout? I když to nejspíše nebude možné.

Související Příspěvky