Těhotná Agáta Hanychová nadýchala za volantem. Může za to policie, říká

Už nejen Patrasová! Agáta Hanychová (38) se před několika měsíci také údajně dopustila přestupku řízení pod vlivem alkoholu.

Tohle se stalo.

Bylo to koncem srpna 2022, když Agátu Hanychovou (38) zastavila policie po spáchání drobného přestupku.

Při výjezdu z kruhového objezdu nedala znamení o změně směru jízdy, protože byla pod vlivem alkoholu, a byl jí na šest měsíců zadržen řidičský průkaz. V krvi měla nejméně půl promile alkoholu a už věděla, že je těhotná.

„První dechová zkouška ukázala 0,81 promile alkoholu v krvi. Druhá zkouška stejným analyzátorem ukázala 0,76 promile alkoholu v jejím dechu,“ stojí v dokumentu, jehož zveřejnil web Expres.cz. Modelka a influencerka nepopřela, že ji zastavila hlídka, ale co se týče dechové zkoušky, mělo podle ní dojít k omylu.

Sama modelka se k celému incidentu vyjádřila pro extra.cz. Nadále trvá na tom, že před jízdou nepožila alkohol. Podle jejích slov test na alkohol byl neplatný. „Téměř okamžitě mě můj manažer vzal na krevní test, který ukázal, že jsem opilá nebyla.

V krvi jsem měla nula alkoholu. Takže není pravda, že jsem šla na testy v noci, několik hodin po silniční kontrole,“ uvedla pro web.

Popřel přitom tvrzení svého tehdejšího přítele Jaromíra Soukupa. Ten tvrdí, že Hanychová šla na krevní testy do nemocnice pozdě v noci.

Související Příspěvky