Tanečník uchvátil každého v sále a to i přes svůj vysoký věk

Že je tanec aktivita určená pouze pro mladé? Rozhodně tomu tak není. Tento starší tanečník vás o tom přesvědčí. Přitom na samotném začátku nikdo ani nevěřil, že se chce soutěže zúčastnit. Byl tu nejenom jeho věk, ale je tu také jeho figura, která rozhodně není nijak atletická. Přesto muž trval na tom, že chce soutěžit a ukázat svůj talent.

Mnoho lidí ho odsoudilo předem

Když se chystal jít na podium, tak ho řada lidí odsoudila předem. Říkali si, že tento tanečník rozhodně nedokáže ukázat nic zajímavého a že jeho výstup bude spíše propadák než něco, co by zaujalo. Bohužel lidé mají často takovou povahu a odsuzují člověka předem. Mnohdy mají pravdu, ale je i řada výjimek. A tento tanečník je jedno z nich.

Začala hrát hudba a všechno začalo

Tanečník se svou partnerkou vyšli na podium. V tu chvíli začala hrát hudba. Zvolenou píseň byl Pink Cadillac Jerryho Lee Lewise. Tedy skvělý rock n roll, což rozhodně patří mezi styl, který není nijak pomalý a při tanci je třeba rychlost a přesnost. V tu chvíli si každý znovu řekl, že to tento muž nezvládne. Nikdo nečekal, že udělá pár pohybů a bude muset dojít k jasné změně názorů.

Všem vytřel zrak

Stačilo jenom několik pohybů a tento muž doslova všem vytřel zrak. Bylo až k neuvěření, co na parketu společně se svou partnerkou předvedl. Jeho choreografie byla dokonalá. Bylo vidět, že i ve svém věku dokáže strčit do kapsy řadu jiných tanečníků, kteří se soutěže účastnili. Byl vidět jeho talent, skvělé držení rytmu, ale i prvky, kterými ohromil každého, kdo jeho výstup sledoval. A to nejenom přímo v sále. Video se následně dostalo na internet a každý kdo ho vidí je zcela překvapený tím, co vše tento muž zvládá. Podívejte se taky a zjistíte, že když tanec milujete, tak je úplně jedno, kolik je vám let, nebo jak vypadáte. Vaše vystoupení bude jedním slovem dokonalé.

Související Příspěvky