Mladá žena zveřejnila záběry ze studentského bytu svého přítele. Z nepořádku jí nebylo dobře

Mladá tiktokerka Josie přespala jednu noc ve studentském bytě svého přítele. Pořídila také záběry z „místa činu“, které rozhodně nejsou pro slabé povahy. Tady bydlet nechcete.

Asi nikoho nepřekvapí, že ve sdíleném studentském ubytování nebude naklizeno jako od maminky, ale čeho je moc, toho je příliš. Mladá žena navštívila univerzitní apartmán svého přítele, který sdílí s několika dalšími studenty, a zůstala v šoku. Takový „borčus“ jste možná ještě neviděli. Když nechutné záběry zveřejnila na svém tiktokovém účtu, strhla se lavina komentářů. Někteří lidé jí dokonce radí, aby se s takovým bordelářem hned rozešla.

Už u vchodu bylo jasné, že tu něco nehraje

Tiktokerka Josie se přišla podívat do univerzitního apartmánu svého přítele v anglickém Durhamu. Apartmán sdílí s dalšími studenty a už před vchodem ji přivítal pěkný nepořádek. Válí se tu rozbitá židle a neuklizené fotbalové míče. To, co však našla uvnitř, nejspíš předčilo její očekávání. Záběr na sporák pokrytý vrstvami špíny a zbytků jídla nenechá nikoho na pochybách, že tady si se základním úklidem nikdo opravdu hlavu neláme.

Podle deníku Topky se tu nikdo nepředře ani při úklidu podlahy, jež je plná prachu, slupek ze zeleniny, dívka dokonce objevila i dřevěnou vařečku přilepenou zvenku na lednici. Na podlaze také natočila nedojedený zbytek klobásy, který tu možná někdo nechal pro domácího mazlíčka? Další klobása se „marinuje“ ve sklenici v neidentifikovatelné tekutině. A dřez, to je kapitola sama o sobě. Zbytky jídla a špinavé nádobí dávají tušit, že to v tomto domě nebude ani příliš vábně vonět.

V této koupelně byste se sprchovat nechtěli

V koupelně pak narazila na přetékající odpadkový koš a vaničku sprchového koutu, jíž se nejspíš nikdo nedotkl už dlouhé měsíce. Záběry z místa opravdu nejsou pro slabé povahy. Video zhlédlo už téměř 1,5 milionu lidí a mnohým to nedalo, aby tento neuvěřitelný nepořádek neokomentovali. Jeden ze sledujících dokonce napsal, že ten špinavý sporák v něm probouzí posttraumatickou stresovou poruchu.

@josiejohoehoe Student living at its finest 🤌🤌 #durhamuni #studenthouses ♬ original sound – Damoned

„Už jen tohle by mě přimělo rozejít se s tím mužem,“ vyjádřila své doporučení jedna z komentujících. Někteří psali, že jejich kompulzivní porucha by jim nedovolila do takového domu ani vstoupit. A někteří nevěří, že v takovém nepořádku byla Josie ochotná vůbec přespat. A co vy? Zvládli byste pobyt v takovém příšerném nepořádku? Na SvětěKreativity se můžete podívat na podobného bordeláře. Ani před prodejem své nemovitosti se neobtěžoval uklidit.

Související Příspěvky