To nemůže být ona! Jennifer Lopez na sociální síti ukázala svou tvář nenalíčenou a zcela bez make-upu

Známá zpěvačka a herečka vypadá i ve svých třiapadesáti letech skvěle. Své fanoušky překvapila videem, na kterém se předvedla zcela bez make-upu.

Většina žen chce být krásná a vypadat stále mladě. Na trhu je dostupné obrovské množství různých kosmetických přípravků, jež mají pleť omladit, vyhladit vrásky a pomoct zpomalit stárnutí kůže. Ženy tedy většinou vyzkouší spoustu krémů různých značek, než narazí na tu, která jim naprosto vyhovuje. Přestože tvorbu vrásek a jejich prohlubování nejde zastavit, je možné tento proces alespoň zpomalit. Známá americká hvězda J. Lo se rozhodla vytvořit vlastní značku kosmetiky, kterou nyní propaguje. Na videu se ukázala bez make-upu a všechny překvapila.

Talentovaná herečka a zpěvačka

Jennifer Lopez je jednou z nejznámějších amerických umělkyň. Působí nejen jako zpěvačka, ale také jako herečka, tanečnice a módní návrhářka. Již od malička se věnovala tanci, který ji přivedl až do světa filmu. Mezi ty nejznámější, ve kterých ztvárnila hlavní i vedlejší role, patří například Anakonda, Krásná pokojskáPříšerná tchyněSvatby podle MaryZakázané ovoce a Selena. Za roli v tomto filmu dokonce získala nominaci na Zlatý glóbus.

Jennifer a Beni

Co se týká jejího osobního života, má za sebou mnoho románků a celkem 3 manželství. Byla zasnoubená se známým hercem Benem Affleckem, se kterým se ale nakonec rozešla. Po tomto odloučení se vdala za jiného muže a prožila několik dalších vztahů, ale v roce 2021 vztah s Affleckem obnovila a následující rok se vzali. Jejich soužití je velmi medializováno, a dokonce dostali přezdívku „Bennifer“.

Působí i ve světě módy a kosmetiky

Jennifer v letošním roce oslaví své čtyřiapadesáté narozeniny, avšak na tento věk rozhodně nevypadá. Angažuje se ve světě módy, navrhuje oblečení pro mladé dívky, především džíny, trička, kabáty, peněženky, spodní prádlo a pásky. Vytvořila také svůj vlastní parfém, jehož prodej byl rekordní. Proto se rozhodla vytvořit ještě další dvě dámské a jednu pánskou vůni. V posledních letech se pustila také do vývoje a distribuce své vlastní kosmetiky.

J. Lo se řídí heslem, že krása nemá datum spotřeby. Každá žena se může cítit mladistvě v každém věku a vypadat skvěle může klidně i po padesátce. Při tvorbě kosmetiky myslela na to, aby si její produkty mohl kdokoli dovolit používat denně. Chtěla, aby péče o pleť pracovala stejně tvrdě jako ona a ostatní ženy.

Svou vlastní kosmetiku propaguje na instagramovém účtu, na kterém nedávno zveřejnila video, na němž ukazuje použití pleťové masky. Když ji sundává z obličeje, jde vidět, že na své tváři nemá žádné nerovnosti a tón její pleti je dokonale sjednocený. Jennifer se za svůj přirozený vzhled nestydí, rozhodně nemá proč. Přestože má 53 let, i bez make-upu vypadá naprosto úžasně a mladě. Posuďte sami.

Související Příspěvky