Zveřejnila fotografii svého bříška, brzy schytala pořádnou kritiku. Za tohle ji mnoho lidí nadává

Žena nosí své dítě v bříšku devět měsíců. Během tohoto dlouhého období mají matka a dítě příležitost vytvořit si jedinečné pouto, které je bude spojovat na celý život! Před narozením miminka však v těle ženy probíhají různé procesy. Každé těhotenství je jiné. Některé ženy se cítí hůře než jiné. Jsou také ženy, jejichž břicho je v porovnání s ostatními abnormálně velké.

Přesně tohle se stalo i Elianě Rodriguez, když čekala miminko.

Po sdílení svého zážitku z těhotenství na sociálních sítích čelila kritice. Po zveřejnění fotek jejího břicha ji obvinili ze lži o detailech svého těhotenství. Je to neuvěřitelný zázrak, že žena může nosit život! Během několika měsíců, během kterých se tento drobeček vyvíjí, se z něj stává samostatný jedinec s vlastními sny, osobností a jedinečným vzhledem.

Proč ji lidé nadávají?

Samozřejmě, že se z těhotenství velmi těšila a těšila se na narození svého děťátka, ale zřejmě jako každá budoucí maminka měla i mnoho starostí.

V jednom si však byla jistá – chtěla se podělit o své těhotenské zkušenosti. A tak na své síti Instagram začala precizně zaznamenávat vše, co se během těhotenství událo a jak se cítila.

Stala se však jedna věc, na kterou nebyla připravena…

Po zveřejnění fotek svého břicha ji obvinili ze lži! Když Eliana týden před porodem zveřejnila záběry svého bříška, dostala rozzlobené komentáře. Velikost Elianina břicha vyvolala mnoho kritiky a mnozí lidé se ptali, zda měla skutečně porodit jen jedno dítě. Mnozí lidé se dokonce Eliany ptali, jestli si jsou s manželem jisti, že nečekají i další děti.

Mnoho lidí také psalo, že vypadá „příliš tlustá“ na to, aby čekala jen jedno dítě a že ji musí neskutečně bolet tak velké břicho. Tato kritika vedla Eliana k tomu, aby tuto záležitost konečně jednou provždy ukončila:

„Dvojčata nebo ne, nikdo by neměl posuzovat ani negativně komentovat těhotenské bříško… Každá žena je jiná, každá jsme jedinečná,“ napsala na svém instagramovém účtu.

Když Eliana vyjádřila svůj názor na tuto záležitost, přibyly komentáře podpory.

Ukázalo se, že za velké břicho mohl zvláštní důvod. Když se Elianin manžel narodil, vážil téměř 5 kilogramů. Takže skutečnost, že pár může mít velké dítě, by pro ně nebyla velkým překvapením. Přestože při porodu je čekalo překvapení! Eliana a její manžel byli připraveni na to, že jejich syn bude vážit alespoň 5 kilogramů, ale když ho postavili na váhu, ukázala „pouze“ 3,7 kilogramu!

ELIANINĚ RODINĚ PŘEJEME MNOHO ÚSPĚCHŮ! VŠECHNY JSME JEDINEČNÉ A ŽENSKÉ TĚLO JE OPRAVDU ÚŽASNÉ!

Související Příspěvky