Mnozí si kladli otázku, co na ní vidí. Jeden z nejpopulárnějších herců na světě je ženatý s touto ženou

V tuto chvíli jsme zvyklí na určité stereotypy hollywoodské romantiky.

Existují mladé, atraktivní páry, kterým nevadí sdílet svůj nový románek na sociálních sítích; existují herci, kteří mají tajné vztahy, a také muži po šedesátce nebo sedmdesátce, kteří otevřeně chodí s krásnou mladou ženou o polovinu mladší.

Většina lidí předpokládala, že tento herec, stejně jako mnoho jeho vrstevníků, bude patřit do třetí kategorie. Opak je však pravdou.

Tohle je on: 

Pierce Brosnan

Je již dvacet let šťastně ženatý s Keely Shaye Smithovou a mají spolu dvě děti.

Keely se bohužel nedávno stala terčem jedovaté nenávisti ze zcela neopodstatněného důvodu. Pierce naštěstí neváhal svou ženu bránit a před kritickým publikem jí projevit lásku a podporu.

Jak se zamilovaný pár seznámil?

Pierce, navzdory všeobecnému přesvědčení, “miluje každou křivku těla své ženy”.

Když se Pierce v roce 1994 poprvé setkal s americkou novinářkou Keely Shaye Smithovou, byl vdovec. Jeho první žena zemřela na rakovinu vaječníku. Byl zničený, ale přesto všechno se musel starat a věnovat svým třem dětem.

Keely přišla v pravý čas a s její podporou byl herec schopen čelit náročným, ale obohacujícím povinnostem rodičovství. Jsou šťastně svoji už 20 let a jejich vzájemná oddanost stále roste.

Pierce napsal své ženě k 20. výročí svatby: “Gratuluji, Keely, moje láska s tebou poroste navždy,” napsal v příspěvku se dvěma fotografiemi páru, pořízenými s odstupem 20-ti let, které dokládají jejich krásný vztah.

Veřejnost je kritizuje

Veřejnost by se o páru nikdy neměla vyjadřovat pozitivně, ale vždycky to dělá. Jsou však lidé, kteří se zaměřují na Keelyin vzhled, konkrétně na její váhu. Když má všechny peníze a moc světa, proč si bere normální ženu, o které se říká, že je mimo jeho ligu? Jeho náklonnost k ní popírá běžné genderové stereotypy týkající se hodnoty žen.

Pierce prohlásil, že Keely si cení pro to, kým je, a ne pro její vzhled. Když si berete člověka, souhlasíte s tím, že s ním budete růst a upravovat svůj pohled na věc podle toho, jak se mění.

Pierce zmínil, že někteří jejich rodinní přátelé jí navrhovali, aby podstoupila operaci na snížení váhy. Bývalý James Bond má však ke své ženě neochvějný respekt a vše, co se týká jejího vzhledu. Obdivuje její tvary a nedokonalosti a je mu jedno, že někteří falešní lidé na internetu kritizují její vzhled.

“Miloval jsem ji pro její osobnost, nejen pro její krásu, a teď ji miluji ještě víc, protože je matkou mých dětí. Jsem na ni velmi hrdý a vždy se budu snažit být hoden její lásky,” řekl herec.

V jistém smyslu by Pierce na tuto zraňující poznámku ani neměl reagovat, natož vysvětlovat, proč ji chce mít po svém boku i po dvaceti letech.

Na druhou stranu je opravdu nádherné být svědkem vzájemné lásky staršího páru. Piercovo rozhodnutí zůstat ve vztahu se stejnou ženou se zdá být na hollywoodské poměry také zvláštní. Je běžné, že celebrity chodí s atraktivními mladými ženami, které jsou minimálně o třicet let mladší.

To opět ukazuje na nepřiměřená očekávání kladená na ženské tělo a vzhled. Ženy musí být vždy atraktivnější než muži, aby si “získaly” jejich lásku. V podstatě tak dávají mužům svolení, aby se na ně vykašlali a šli si hledat jiné ženy, pokud se jakkoli odchýlí od normy.

Závěr

Pierce svou ženu vyzdvihuje kvůli roli, kterou v jeho životě sehrála, ne kvůli její zjevné kráse. Zachránil ji z pokraje zoufalství a dal jí prostor, aby se mohla rozvíjet a najít své místo ve světě, který byl plný bolesti a nepřátelství. Není divu, že tento pár je stále silný.

Je jim jedno, co si o nich myslí ostatní, protože jsou oddáni jeden druhému.S přibývajícím věkem si uvědomíte, že přitažlivost a touha nejsou výsledkem naivních ideálů, ale spíše výsledkem intelektuálního a citového spojení.

S někým chodíte, protože je v podstatě vaší součástí a s nikým jiným byste nechtěli být.Této osoby si ceníte více než jejího fyzického vzhledu a konvenčních představ o kráse.

Pokud si svého partnera vysoce ceníte a jste ochotni tolerovat i ty nejmenší “nedokonalosti”, můžete ve vztahu dosáhnout trvalé seberealizace.

Související Příspěvky