Video dívky, které obletělo celý svět. Tohle gesto si zaslouží potlesk

Nedávno byla do sítě uvolněna nahrávka, která v tuto chvíli upoutala pozornost uživatelů internetu. Vidíme dívku přecházející ulici. Řidič, který viděl dítě na přechodu, zastavil. O chvíli později se stalo něco, co ho velmi překvapilo.

Reakce dívky se stala skutečným hitem sítě. Co udělala? Tleskáme!

Vše probíhalo na ul. Kryształowa v Lublinu. Pan Przemysław řídil své auto, když si všiml dívky, která chtěla přejít ulici. Nechal ji projít a ona mu úžasným způsobem poděkovala.

Několik let stará dívka udělala něco, co řidiče rozesmálo. Rozhodla se mu poděkovat mávnutím ruky. Záznam se dostal na internet a rychle se pod ním objevila lavina komentářů.

„Protože kulturu byste se měli učit odmala a moje dcera to nebyla,“ píše pan Przemysław pod svou nahrávkou, kterou poslal na portál „spottedlublin.pl“.

Uživatelé internetu jsou potěšeni tím, jak je dívka zdvořilá.

„Jak krásný by byl tento svět, kdyby jen takové obrázky byly každodenním životem – laskavost, respekt, laskavá gesta ach.“ Komplimenty dívce, jejím rodičům a řidiči. Možná si tento komentář přečtou. Srdečně a srdečně zdravím ty uvedené v tomto komentáři,“ napsal jeden z uživatelů.

Související Příspěvky