Tvrdí, že byla v nebi 5 let. Všechno, co tam zažila, podrobně popsala! Její slova Vás šokují

Lynda Cramer měla jeden z nejneobyčejnějších a nejdojímavějších zážitků svého života, když se v roce 2001 ocitla několik minut ve stavu klinické smrti. Během své cesty zažila nezapomenutelné vize, na které nikdy nezapomene. Cramer mluví o svých vzpomínkách ve videu na youtube kanálu NDE Diary, kde lidé sdílejí své zážitky blízké smrti.

Tohle řekla: 

Neobyčejná cesta do nebe

Ve videu Lynda říká, že během své klinické smrti nejprve viděla všechno shora, například, viděla jak její tělo bylo resuscitováno pohotovostními lékaři a později se přesunula na místo, co popisuje jako nebe. Viděla tam spoustu neobvyklých věcí, jako například obrovské a krásné hory, o kterých tvrdí, že byly „30 000krát větší než Mount Everest“.

Na začátku videa žena vysvětlila, že během svého stavu klinické smrti cítila běh času jinak než v každodenním životě. I když byla klinicky mrtvá jen několik minut, její zkušenost trvala v její fantazii tak dlouho, jako kdyby trvala pět let.

Zažila tam spoustu emocí a dobrodružství na požádání. Tvrdí, že se mohla snadno ocitnout na vrcholu hory, změnit účes a dokonce se změnit na kachnu, kdyby na to jen pomyslela.

„Za místem na kterém jsem byla, bylo obrovské pohoří. Viděla jsem budovy s mrakodrapy. V porovnání s nimi jsou ty v Dubaji jako malé miniaturní chaty. Viděla jsem jezera, viděla jsem všechno v panoramatickém výhledu. Komunikovala jsem s lidmi, povídala jsem si s nimi, chodila do budov, chodila po městě,” říká Lynda

Tyto nezapomenutelné vzpomínky v ní zůstanou navždy a jsou pro ni neocenitelným suvenýrem z její mimořádné cesty.

Chcete-li se dozvědět více o její cestě, podívejte se na video níže:

 

Co si o tom myslíte? Sdílejte tento příspěvek s přáteli!

Související Příspěvky