Otec zavolá na číslo 112 a křičí, že jeho syn přestal dýchat. Pitva odhalila krutou pravdu

Rodičem se může stát každý, ale to neznamená, že si to každý zaslouží. V jeden páteční den dostal dispečer v Utahu telefonát od 19letého chlapce. Nokes řekl, že jeho syn náhle přestal dýchat a potřebuje rychlou záchrannou službu.

Na místo dorazili záchranáři, ale malého Hudona se jim nepodařilo zachránit. Sedmitýdenní dítě byl okamžitě převezen do nemocnice.

 

Chlapcův otec se policii přiznal, že chtěl, aby Hudon po jídle odskočil, ale něco nebylo v pořádku.

To otce velmi rozrušilo. Řekl, že zavolal matce dítěte Kristy Larsenové a oznámil jí, že s dítětem není něco v pořádku. Policisté se rozhodli vyslechnout i zdravotníky a personál nemocnice. Ukázalo se, že Clintonův příběh neodpovídá skutečnosti.

Po pitvě novorozence vyšla najevo krutá pravda.

Batole mělo celou hlavu a hrudník pohmožděné. Hudson měl také vnitřní krvácení do mozku. A přestože lékaři dlouho bojovali, aby chlapce vrátili zpět do života, bohužel už se nedalo moc udělat. Podle informací, které přinesl kanál Fox 13malý Hudson zemřel v dětské nemocnici 2. prosince ráno.

Neuvěřitelné výsledky pitvy

Chlapec měl rozbitou lebku, krvavé oči a zlomené kosti. Kromě toho se v kostní dřeni našla i krev. Otec dítěte se po předložení důkazů k činu přiznal.
Přiznal, že nemohl snést Hudsonův neustálý pláč.

Když vybuchl, hodil chlapce na pohovku, chytil ho za jednu nohu a třásl dítětem, přičemž ho držel hlavou dolů. Sedmitýdenní dítě takové kruté zacházení nepřežilo. Vyšlo také najevo, že několik dní předtím Clint pustil svého syna do umyvadla a batole mu spadlo na hlavu.

 

Věznice v okrese Davis

Muž je v současnosti ve vazbě a čeká na soud. Je neuvěřitelné, že s nevinným, maličkým dítětem mohl zacházet takovýmto způsobem. Nezapomeňte, že pokud máte podezření, že někde ve vaší komunitě někdo týrá dítě, reagujte! Jaký trest byste tomuto muži udělili vy? Sdílejte tento článek a zjistěte, zda si vaši přátelé myslí totéž.

Související Příspěvky