Nevěděla, že je těhotná a ve věku 47 let porodila holčičku. Dozvěděla se o tom hodinu před porodem

Sedmačtyřicetiletá žena se probudila s intenzivními bolestmi břicha a předpokládala, že jde o problémy se žlučníkem.

Ale ve skutečnosti už probíhal porod. Pro bezdětný pár to byl neuvěřitelný šok a překvapení, když se dočkali náhlého přírůstku do rodiny.

Tohle se stalo.

Po padesáti letech spokojeného života bez dětí se už pomalu smířily s myšlenkou, že už je děti nikdy v životě provázet nebudou.

Nicméně, osud je překvapil a přinesl jim malou holčičku.

Po prvotním šoku se postupně vzpamatovali a vnímají to jako nesmírné požehnání. Jejich klidné roky se změní a promění se v rodičovské povinnosti.

Stalo se to před sedmi lety, v té době 47letá Judy Brownová z Massachusetts ve Spojených státech si v posledních měsících všimla, že její hmotnost se zvýšila.

Zpočátku si to vysvětlovala nástupem menopauzy, ale její manžel Jason pocítil něco zvláštního, když položil ruku na její břicho. Bylo tvrdé a zvláštní na dotek, ve srovnání s měkkostí, kterou obvykle cítil. Jason se obával, že to může být zdravotní problémy, ale ani na okamžik si nepomyslel, že by Judy mohla být těhotná.

Nakonec začala pociťovat silné bolesti břicha a rozhodli se zavolat záchrannou službu. Převezli ji do Beverly Hospital v Bostonu. Doktorka jí oznámila překvapivou zprávu – byla těhotná a probíhá porod. Tato zpráva zasáhla Judy jako blesk z jasného nebe a nebyla si jistá, co se děje.

Doktorka Kirsten Mouse popisovala, jak provedla Judy testy, z nichž jasně vyplynulo, že v jejím břiše dělá bolestivé problémy právě miminko. Odeslala ji tedy rovnou na porodní oddělení.

Za hodinu bylo na světě obrovské překvapení, které rodiče ještě dlouho zpracovávali. Holčička se narodila naprosto zdravá a dostala jméno Carolyn Rose, vážila 3,6 kg.

Tatínek byl ještě dlouho v šoku z tohoto nečekaného přírůstku. Po 22 letech bezdětného manželství nyní drží v náručí růžový uzlíček:

Judy stále nechápe, jak je možné, že byla těhotná a myslí si, že tohle všechno je jen sen. Popravdě si myslela, že má už menopauzu.

Menopauza může změnit menstruační cyklus, takže příznaky těhotenství se mohou přikládat menopauze, a také nadváha může ztížit rozpoznání těhotenství. Život manželů se změnil o 180 stupňů, protože se stali rodiči v poměrně pokročilém věku, ale jak oba říkají, nelitují ani jedinou minutu a jejich dcerka jim dělá jen radost.

Přejeme jim všechno jen to nejlepší!

Napište nám komentář! Vaše názory jsou vítány!

Související Příspěvky