Vypadá jako „zombie“ Angelina Jolie. Takhle dívka vypadala před mnoha operacemi, byla nádherná

Existuje mnoho podobných celebrit . A pak jsou lidé, kteří se pomocí plastických operací donutí stát se jejich podobizny. To bylo to, co si lidé mysleli o Sahar Tabar, když se poprvé objevily její obrázky a šokovaly lidi, když vypadala jako Angelina Jolie, kdyby byla zombie.

20letá íránská dívka přiznává, že podstoupila operaci, ale ve skutečnosti se nepokoušela vypadat jako Angelina Jolie nebo mrtvá nevěsta. „Jsem svou vlastní múzou,“ řekla jednou v rozhovoru a odhalila, že se snažila kopírovat herečku.

Existují zprávy, že podstoupila 50 procedur, aby změnila svůj vzhled, ale Sahar přiznala, že hodně z toho lze přičíst jejím schopnostem líčení a úprav.

Lidé se předtím vyjádřili, že její snímky mohly být před zveřejněním silně zmanipulovány.

Jednou dokonce zavtipkovala o lidech, kteří to nedokázali pochopit, a zveřejnila obrázek s popiskem: „Myslela jsem si, že tito lidé pravděpodobně žijí v 18. století a neviděli ani neslyšeli o technologii nebo make-upu a jsou opravdu překvapeni. “

V rozhovoru Sahar vysvětlila: „Pokaždé, když zveřejním fotku, maluji si obličej čím dál vtipnějším způsobem. Je to způsob sebevyjádření, druh umění. Moji fanoušci vědí, že tohle není moje pravá tvář.“

Na svém oficiálním profilu také sdílí obrázky své skutečné tváře (dost často!).

Jako obvykle vtipkuje a dělá si legraci z haterů tím, že buď říká, že je Angelina Jolie, nebo že je krásnější než ona. Je toho tolik, co můžete udělat, když lidé nechápou, že Photoshop a make-up dělají spoustu věcí, že?

Související Příspěvky