„NESKUTEČNÁ TRAPÁRNA“: DIVÁCI ZKRITIZOVALI SOKOLA A HÁMU A SILVESTROVSKÝ PROGRAM

Silvestr tráví mnoho lidí doma u televize. Ondřej Sokol a Aleš Háma v neděli moderovali pořady na TV Nova. To, co tentokrát předvedli, však mnohé diváky naštvalo a zklamalo.

Diváci se vyjádřili k moderátorům na Facebooku TV Nova. Jejich humor byl prý za hranou.

„Nelíbilo se mi to. Trapné a hloupý scénář. Silvestr by měl být veselý a ne celý o vraždách,“ vyjádřila svůj názor Jana.

„Neskutečně trapné. Hnus. Kdyby hrály jen písničky, bylo to milionkrát lepší. Loni hledali Borhyovou, letos opraváře na výtah. A ta střelba jako od pana Krause, to se fakt nepovedlo,“ napsala Martina.

„Něco tak trapného na silvestra jsem ještě neviděla. Na Nově strašný Silvestr,“ dodala Libuše. „Neskutečná trapárna,“ souhlasil s dalšími komentátory Pavel.

„Naprosto šokující – silvestrovský sváteční večer a v TV Nova dlouhá zbraň a střelba na dva lidi v lese, nevím jestli mám brečet nebo zvracet!“ vysvětlila Mária, co se jí nelíbí.

„Tak letošní Silvestr se opravdu nepovedl… Dát tam odstřelování lidí, zakopávání mrtvol apod., to snad Nova nemůže myslet vážně… A korunu tomu dává trapné duo Sokol a Háma. V naší zemi je x lepších moderátorů než tato dvojice,“ kritizovala vedení televize a moderátory Martina.

„Nejzábavnější show? Novo, vzhledem k tomu, co se stalo před Vánocemi, si mohla změnit program. Myslím si, že Sokol s Hámou by nikomu nechyběli,“ napsala Anna.

Přesto se někteří uživatelé sociální sítě moderátorů zastali a napsali, že to byla zábava. Takových názorů však bylo opravdu málo.

Související Příspěvky