Odkopnutý Jaromír Soukup je vzteky bez sebe: Dozvěděl se o svatbě Agáty s Mirkem a zuří

Vztahové peripetie české celebrity Agáty Hanychové opět okupují titulní stránky bulvárního tisku. Tentokrát je důvodem její nečekaná svatba s Mirkem Dopitou, která přišla jen několik měsíců po veřejném a mediálně sledovaném rozchodu s podnikatelem Jaromírem Soukupem.

Soukup, který se proslavil nejen svými podnikatelskými aktivitami, ale také svým vlivem v mediálním světě, je údajně tímto obratem v Agátině osobním životě hluboce zasažen. Svatba Agáty a Mirka Dopity proběhla v intimním kruhu na zámku poblíž Prahy, a to i přes předchozí Agátina tvrzení, že se již nikdy provdat nechce.

Sám Soukup se k této situaci odmítl vyjadřovat, pouze poskytl stručnou reakci: „Bez komentáře.“ Zdroje blízké Soukupovi však naznačují, že zpráva o svatbě jeho bývalé partnerky ho zasáhla mnohem více, než je ochoten přiznat. Vztah mezi Agátou a Mirkem byl přitom v minulosti prezentován jako spíše přátelský, se zaměřením na společnou péči o syna Kryšpína.

Tato nečekaná svatba tak přichází jako překvapení nejen pro veřejnost, ale i pro samotného Soukupa, který doufal v obnovení vztahu s Agátou až do poslední chvíle. Agáta však svým rozhodnutím pro svatbu s Dopitou ukázala, že její životní cesta se ubírá jiným směrem. Drama v soukromém životě českých celebrit je opět na svém vrcholu a příběh Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ukazuje, jak rychle se mohou vztahy v showbyznysu měnit.

Zatímco Agáta slaví nový začátek, Soukup se musí vyrovnat s koncem, který zřejmě nepředpokládal. Ať už bude mít tato nečekaná svatba jakýkoliv vliv na osobní a profesionální život obou stran, jedno je jisté – český bulvár má o další pikantní příběh postaráno.

Související Příspěvky