Agáta Hanychová je těhotná? Miminko na cestě by bylo důvodem pro rychlou svatbu

V posledních dnech se objevily zvěsti, že bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová může být těhotná. Tyto spekulace se rozhořely po její nečekaně rychlé svatbě s Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. Svatba proběhla v úzkém kruhu rodiny a přátel na zámku poblíž Prahy a mnohé z Agátiných kamarádek i veřejnost překvapila svou rychlostí.

Situace je o to zajímavější, že ještě v říjnu to vypadalo, že by se Agáta mohla vrátit k Jaromíru Soukupovi, s nímž má dceru Rozárku. Soukup, známý mediální magnát, je z rychlého obratu v Agátině osobním životě zjevně rozhořčen. Agáta Hanychová a Mirek Dopita mají společnou historii, která sahá přes dvacet let zpět. I přes jejich rozchod v minulosti a následné jiné vztahy se oba rozhodli dát svému vztahu další šanci.

Tento romantický příběh vyvrcholil rychlou svatbou po tříměsíčním obnoveném vztahu. Zatímco veřejnost spekuluje o možném těhotenství Agáty jako důvodu pro rychlou svatbu, její syn Kryšpín v rozhovoru pro média vyjádřil úlevu, že jeho matka není těhotná, a zároveň přiznal, že byl překvapený rychlým vývojem událostí.

Přestože Agáta a Mirek nechtějí sdílet podrobnosti o své svatbě, je jasné, že tento krok je pro ně oba významný. Ať už je pravda o případném těhotenství jakákoli, Agáta a Mirek si nyní užívají novomanželského života a snaží se držet své osobní záležitosti mimo zvídavé oči veřejnosti.

Související Příspěvky