Agáta Hanychová se tajně vdala. Za manžela si vzala Mirka Dopitu

Agáta Hanychová, známá česká influencerka a osobnost společenského života, se po rozchodu s mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem, s nímž má dceru Rozárku, nečekaně vrátila do náruče své dřívější lásky.

Veřejnost překvapila zprávou o své tajné svatbě s Mirkem Dopitou, otcem jejího prvního syna Kryšpína. Romantický obřad se odehrál v ústraní na zámku v okolí Prahy, kde se dvojice v pátek dopoledne před polednem stala manželem a manželkou. Informace o svatbě pronikla na veřejnost díky webu Extra.cz, který přinesl podrobnosti o tomto slavnostním dni. Symbolickým momentem obřadu bylo, když Kryšpín, syn Agáty a Mirka, doprovodil svou matku k oltáři.

Tímto gestem jako by syn předával maminku zpět tatínkovi, což nejednoho přítomného dojalo k slzám. Po svatbě Agáta sdílela se svými sledujícími na Instagramu radostnou novinu. Pod fotografii, na které jsou vidět snubní prsteny, napsala: „Holčičky moje, tak já už jsem zase paní.“ Fanoušci a přátelé novomanželů nenechali na sebe dlouho čekat a sociální sítě zaplavila vlna gratulací a přání šťastného společného života. Tato nečekaná svatba ukončuje období spekulací o vztahu Agáty Hanychové a Mirka Dopity a zároveň otvírá novou kapitolu v jejich společném životě. Zdá se, že Agáta po bouřlivém období opět našla klid a štěstí ve svém osobním životě.

 

Související Příspěvky