Bagárová přiznala obtížné období! Problémy s Ruminkou, musela zavést opatření!

Monika Bagárová, úspěšná česká zpěvačka a hrdá maminka malé Ruminky, se nedávno otevřeně vyjádřila k výzvám mateřství a výchovy.

Ve svém nedávném rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že prochází obtížným obdobím s dcerou, které vyžaduje zavedení určitých opatření a hranic. Monika, která se proslavila účastí v talentové soutěži SuperStar ve svých patnácti letech, kde potkala i svého dlouholetého přítele Jana Bendiga, nyní stojí před výzvou vzdoru své tříleté dcerky. Ruminka, která se blíží k čtvrtým narozeninám, začíná projevovat svou nezávislost, což vyžaduje pevnou ruku a důslednost v nastavování pravidel.

Bagárová, která se připravuje na svůj velkolepý koncert v O2 aréně, zdůrazňuje význam stanovení limitů a učení dětí hodnotě peněz a práce. „U dětí je strašně důležitý to takto nastavit, protože ta hranice, když dáte příliš, pro to dítě to do budoucího života nebude dobré,“ vysvětluje Monika.

Přestože si její dceři může dnes dopřát více než měla sama v dětství, snaží se Monika předávat hodnoty, které jí byly vštěpovány: pracovitost, skromnost a vděčnost. Její výchovný přístup zahrnuje i odmítání okamžitého uspokojení dětských požadavků a naučení Ruminky počkat si na věci, které si přeje. Monika také hovoří o výzvách spojených s tím, že je hlavní pečující osobou, zatímco její partner Leonard Lekaj je také součástí rodinného života. Vtipkuje o tom, že její dcera se chová nejhodněji, když je u babičky, zatímco s ní doma prožívá divočejší chvilky.

I přes náročná období a výzvy mateřství je Monika vděčná za možnost být matkou a za všechny radosti, které jí Ruminka přináší. Ačkoli její dcera již naznačila zájem o sourozence, Monika se nyní soustředí na svou hudební kariéru a nadcházející koncertní vystoupení. Její přístup k mateřství a výchově je příkladem pro mnohé rodiče, kteří hledají rovnováhu mezi láskou a disciplínou ve výchově svých dětí. Monika Bagárová ukazuje, že i v životě úspěšné umělkyně je mateřství plné výzev, ale i nesmírného štěstí a lásky.

Související Příspěvky