Šokující úmrtí Tobiáše (†2) zasáhla Slovensko: Strašná věc, kterou zažil ve svých posledních chvílích

Smutné příčiny náhlého konce miminka. Slovensko tento týden šokovala sm*t teprve dvouletého Tobiáše na jednom z martinských sídlišť. A přestože přivolaní záchranáři dělali, co mohli, chlapce se zachránit nepodařilo.

Policie na případ uvalila přísné informační embargo, takže bylo záhadou, co se mohlo stát. Nyní je příčina sm*ti známa – andílek byl zasažen elektrickým proudem. Katastrofa, která se v úterý stala na jednom z Martinových sídlišť, zlomila srdce mnoha lidem. Nepochopitelné bylo, jak k takové tragédii vůbec mohlo dojít.

Rodinný známý hovořil o okolnostech onoho osudného úterý. Ze svého vyprávění mrazí: „Byl to nešťastný osudový okamžik nepozornosti. Tobiáškova maminka byla unavená a krátce si zdřímla, malý si stále hrál. Chytil se elektrických kabelů připojených k počítači a radiátoru. Elektřina jím otřásala, dokud nezemřel. Je to nepředstavitelné neštěstí.“

Důvod úm*tí dítěte potvrdila i mluvčí žilinské krajské policie Zuzana Šefčíková. „Bezprostřední příčinou smrti nezletilého bylo selhání kardiovaskulárního a dýchacího systému v důsledku zásahu elektrickým proudem,“ uvedla s tím, že vyšetřovatel v Martině vede vyšetřování pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy.

Sousedé řekli, že manželé bydleli na sídlišti teprve rok. „Oba jsou velmi divní. Neměli toho kluka pod kontrolou, pořád utíkal, běhali za ním i v obchodě,“ shodli se. Měli být manželé tři roky a oba se měli od lidí distancovat. Podle rodinného známého však rodiče s chlapcem ven často nechodili, protože měl autismus.

Ale pro milovaného syna udělali máma a táta všechno na světě. Příbuzní také soucítí s problémovými mladými manželskými partnery. „To, co se jim teď stalo, je strašná, hrozná věc. Nedokážu si představit, čím si můj synovec musí procházet…“ povzdechl si smutně strýc Jan

Související Příspěvky