Žena adoptovala 4 dcery své kamarádky, která zemřela na rakovinu. A potom, že neexistuje žádné velké přátelství…

Říká se, že neexistuje nic takového jako mít dítě někoho jiného, ​​ale zároveň ne každý přebírá zodpovědnost být rodičem dítěte někoho jiného. Laura Ruffino prošla hrozným utrpením a stala se skutečnou matkou-hrdinkou.

Po smrti kamarádky se ujala jejich čtyř dcer, i když v té době už měla dvě děti! V současné době je v rodině Ruffino šest dívek a všechny spolu dobře vycházejí.

Laura Ruffino a Elizabeth Diamond jsou kamarádky už od základní školy.

K vážnému rozhovoru mezi kamarádkami došlo, když už se Alžběta cítila velmi špatně. Laura slíbila, že dívky nikdy nenechá samotné, a svůj slib po Alžbětině smrti dodržela.

V současné době žijí dívky Diamond se svými novými rodiči, Laurou a Rico, a také se svými dvěma dalšími sestrami. Velikost rodiny se zdvojnásobila, ale Ruffinovi říkají, že jim to přináší více radosti než problémů.

Dnes funguje dobročinný fond na podporu rodiny Ruffino a zatím se podařilo vybrat 87 000 dolarů. Za tyto peníze postavili garáž a dvě ložnice, aby dívky mohly žít v normálních životních podmínkách.

Na výchovu a vzdělání dívek jsou navíc potřeba peníze. Je důležité, aby se pěstounská rodina vůbec nebála obtíží. Určitě vědí, že nejdůležitější v životě je láska a vzájemná pomoc!

Související Příspěvky