5 měsíční miminko přišlo v okamžiku o celou rodinu! V dodávce zemřely máma (†35), táta (†35), babička (†62) i sestřička (†4)

Zbytečná smrt na dálnici! Na úseku mezi Bratislavou a Trnavou došlo ve středu ráno k nehodě dodávky s rodinou z Polska.

Auto čelně narazilo do stromu a způsobilo těžké ztráty – čtyři lidé včetně dítěte zemřeli. Tragická situace zdrtila i drsňáky v uniformách, kteří na místě zasahovali.

Poláci se vraceli se vracela domů z dovolené. „K nehodě došlo ve středu krátce před 8:00. na dálnici D1 ve směru z Bratislavy do Trnavy. Řidič v dodávce Fiat Ducato s polským evidenčním číslem sjel z nezjištěných příčin mimo silnici a narazil do stromu. V autě byly 3 dospělé osoby a 2 děti,“ konstatovala policejní mluvčí Mária Linkešová. Na místě zemřeli pětatřicetiletí rodiče a vážným zraněním podlehla i babička (†62). Na místo dosedly dva vrtulníky.

Obsazený však odletěl jen jeden, který transportoval čtyřletou holčičku. Bohužel zanedlouho přišla smutná zpráva. „Dítě utrpělo vážná poranění více částí těla. Záchranáři mu poskytli neodkladnou zdravotní péči a po přeložení na palubu bylo v kritickém stavu letecky převezeno do Národního ústavu dětských nemocí v Bratislavě,“ informovali záchranáři s tím, že po pár hodinách i ono svůj boj prohrálo.

Jen zázrakem přežilo pouze 5měsíční miminko, kterému se nic nestalo. „Nitranská posádka si od pozemních záchranářů převzala druhé dítě. Ve stabilizovaném stavu a při vědomí byl převezen do nemocnice v Bratislavě,“ dodala Linkešová. Děťátko, které vyvázlo živé, zůstalo naprostou sirotkem. Zda řidič usnul, nebo měl poruchu, je ve stádiu vyšetřování. Náraz byl tak silný, že dodávku rozlomilo.

Související Příspěvky