Matka dvojčat nemůže kvůli všem tetováním sehnat práci

Melissa Sloan je matka malých dětí, která je „závislá“ na tetování. Bere tři nové týdně a teď mluví o všech problémech, které jí dekorace vytváří.

Pětačtyřicetiletá žena se za poslední týden stala virální poté, co o jejím příběhu psala řada významných médií. Melissa říká, že se začala tetovat poté, co v dětství zažila řadu zneužívání. Z tetování se stala závislost a něco, co jí dává klid.

„Na dětství nemám žádné šťastné vzpomínky,“ říká 45letá žena.

Se svými dvěma dětmi a 56letým partnerem Lukem žije ve Walesu.

– Byl jsem poslán jako dítě, nikdy jsem nepotkal svého otce. A hodně mě zneužívali různí muži. Nebyl to jen můj nevlastní bratr, kdo mě utlačoval.

Vysmívá se jí, když jde do obchodů nebo bere děti na procházku do parku, všimla si, že kolemjdoucí si dávají kolečko navíc, aby se jí vyhnuli. Ale nelituje.

Melissa vysvětluje, že se to všechno stalo závislostí.- Nechám se tetovat třikrát týdně. Stal jsem se závislým. Teď už s tím nemůžu přestat, je to návykové, alespoň pro mě. Prostě nemůžu přestat.

Nemohu sehnat práci

Melissa má ale svá tetování ráda, ale zároveň jí způsobují problémy. Má například velké problémy najít práci.

– Nemohu sehnat práci. Nechtějí mě. Ucházela jsem se o práci uklízet toalety, kde bydlím, a nechtějí mě kvůli mému tetování, říká.

Ona sama je připravena přijmout jakoukoli práci. Jen ji někdo nabídne.

– Kdyby mi někdo zítra nabídl práci, šla bych pracovat – tu nabídku bych přijal bez ohledu na to, o jakou práci by šlo.

Související Příspěvky