Přestal jsem milovat svojí ženu a je to její vina : Manžel prozradil co zabíjí mužskou lásku

Bohužel nikdo na světě není imunní vůči rozvodu. Existuje mnoho důvodů pro manželské neshody, od triviálních nedorozumění až po oslabené pocity.

Nemusíte být velká psycholožka, abyste si všimli, že k vám manžel zchladl. Vše, co potřebujete, je lepší pozornost k jeho chování. Pokud s vámi tráví stále méně času, stále se vymlouvá a neplní své sliby, je pravděpodobné, že jeho vztah je pryč. Nedávno se na internetu objevil anonymní dopis. Tohle je od muže, který už svou ženu nemiluje a obviňuje ji z toho.

Rodinu tvořila jeho manželka, se kterou žil 7 let a 6 letý chlapec. Od začátku jejich vztahu byla pro něj manželka milující osobou. S postupem času se měnila na nepříjemnou ženu a svého manžela postupně přestala zahrnovat láskou. Když si to její manžel uvědomil, požádal o rozvod, který se pak táhl dlouhou dobu a stal se předmětem pomluvy v jejich městě.

Na příběhu je však nejzajímavější to, že za všechno viní svou manželku a důkladně popsal, co mu na ní vadí, bod po bodě.  Ukázalo se, že muž přestal cítit ke své manželce lásku kvůli těmto důvodům:

– Panovačný tón jejího hlasu když si s ním povídala ho rozčiloval

– Manželka dělala jeho život komplikovanějším a vytvářela problémy, které tam ani nebyly.

„Za třetí, nikdy neodpírej muži své tělo. Nikdy ho netrestej tímto způsobem. Protože dříve či později jednoduše ochladneme. A budeme hledat to teplo někde jinde.“ uvedl jako třetí bod.

Potom muž poradil všem manželkám, aby nikdy nevinili své muže pro nedostatek peněz, tvrdíce že ženy jsou povinny své muže podporovat.

Na závěr dopisu uvedl, že podle jeho názoru, by se ženy měly snažit vypadat přitažlivě i doma:

„Střásá mě ze starých děravých kalhotek a tepláků vytahaných až po kolena.“ vyjádřil se muž.

Odhlédneme-li od všeho, autor dopisu je připraven, že ho množství lidí označí se příliš náročného muže. Přesto upřímně doufá, že jeho dopis zachrání mnoho rodin.

Co si myslíte o jeho stížnostech? Sdílejte Vaše názory v komentářích!

Související Příspěvky