Děsivá předpověď Baby Vangy do konce roku : Modleme se, ať se věštba nenaplní! Svět by..

Jedna z nejznámějších věštkyň Baba Vanga (†85) se narodila v letech 1911 až 1996.

Ztratila zrak ve 12 letech, ale říká se, že dokáže vidět do budoucnosti. Její úspěšnost předpovědi je prý 85 %. Většina jejích předpovědí se splnila i letos, ale co nás ještě čeká?

Co máme ještě před sebou? Předpovědi Baby Vangy se plní s 85% přesností. Většina předpovědí v těchto měsících se splnila a kromě děsivých záplav a požárů se můžeme přichystat na pořádné rušné období. Alespoň tedy, co se jí předpovědí týká.

Její dar věštění a vidění budoucnosti začal vzkvétat až po katastrofě, která se jí jako malé dívce udála. Když měla tato Bulharka 12 let, zasáhlo obec, kde žila, tornádo. To tehdy mladá dívka odnesla a rodina ji našla až po několika dnech, byla na pokraji smrti a přišla o zrak. Později Baba Vanga uvedla, že svou první vizi měla během dnů, kdy byla pohřešována.

věštkyně predikovala, že v roce 2023 přijdou obrovské sluneční bouře. Výbuchy způsobené sluncem by pak mohly být stejně silné jako miliony jaderných bomb. Mimo jiné požáry a rozsáhlá vedra se během letošního léta plní.

Podle Baby Vangy by také mohlo dojít k jaderné katastrofě. Bulharka už v minulosti správně předpověděla výbuch Černobylu a tato děsivá předpověď přichází ve chvíli, kdy se světoví lídři obávají další jaderné katastrofy na Ukrajině. Kvůli slunečním výbuchům a válkám by se její předpověď mohla týkat i našich končin. Požáry a urputná vedra momentálně sužují jižnější část polokoule.

Související Příspěvky