Mia toužila po novém účesu, z kadeřnictví odcházela s pláčem: Větší katastrofu jste ještě neviděli!

Nový účes a upravené vlasy dokáží vylepšit náladu a pozvednout sebevědomí každé ženě, ale platí to pouze v případě, že se svěříte do rukou té správné osobě. V tomto případě však zjevně a zkušenou kadeřnici rozhodně nešlo…

Mladá žena Mia se na sociální síti podělila o katastrofální zkušenost s kadeřnickým salonem, ze kterého nakonec odešla s pláčem. Lidé nedokážou uvěřit, že takovou hrůzu jí na hlavě „spáchala“ profesionální kadeřnice.

Mia toužila po svěžím letním účesu s mírně prodlouženými prameny po bocích a kadeřnici vše pořádně vysvětlila a názorně ukázala. I když se tvářila, že to nebude žádný problém, výsledek dopadl tak špatně, že víc pokazit se to snad už ani nedalo.  

Jakoby nestačila samotná katastrofa na hlavě, při zastřihování ofiny jí dokonce „omylem“ oholila i část obočí. 

‚Lidé nevěřili vlastním očím, když si prohlédli její video a také nechápali, proč ji nezastavila hned, jak si všimla, že stříhat vůbec neumí. 

Mia tvrdila, že byla v takovém šoku, že nedokázala ani nic říct, jen chtěla co nejdříve vypadnout pryč. Vlasy si později skryla pod čepici a později si v jiném salonu nechala tuto pohromu opravit. 

Opravdu neuvěřitelné, že takové osoby pracují v kadeřnictvích! Stalo se něco podobného i vám?  

Související Příspěvky