Šokující zjištění: Vědci konečně odhalili, kam jdou lidé po smrti!

Jeden z nejvýznamnějších amerických vědců Robert Lantz, který studoval kmenové buňky a experimentoval s klonováním ohrožených zvířat, mluvil o své teorii o posmrtném životě.

Děkan Wake Forest University Robert Lantz předkládá teorii, že život člověka nekončí jeho biologickou smrtí. Podle autoritativního vědce se člověk po fyzické smrti dostává do jiné dimenze, kde pokračuje ve své životní cestě, avšak v nové změněné podobě. Člověk neumírá, ale po smrti prostě přechází do paralelního světa. Lidské vědomí má nekonečno a biologická smrt ho nijak neovlivňuje, ale jednoduše se transformuje a přechází do nové podoby.

Vědec pracoval ve směru teorie biocentrismu a rozvinul ji všemi možnými způsoby, přičemž pokračoval v poznávání vesmíru. Podle jeho názoru existuje mnoho jiných světů, nejsme ve vesmíru sami.

Slavný vědec Robert Lantz potvrzuje svou teorii života po smrti existencí určitých mystických stvoření, která se nakrátko objeví v našem světě a poté záhadně zmizí a vrátí se zpět do jiných paralelních světů.

Mnohé z těchto stvoření známe díky pohádkám a legendám – mořské panny, Bigfoot, jiná zvláštní stvoření, která může na chvíli vidět každý člověk ve chvíli, kdy se otevře portál jiných světů a pronikne do toho našeho. Vědec vidí podobnost lidského života s květinou, která po dozrání nezemře navždy, ale v určitém období opět rozkvete.

Související Příspěvky