Chlapec řekl dívce, aby si zakryla své jizvy od rakoviny. Odpověď její matky si zaslouží potlesk!

Při pohledu na usmívající se 9-letou Claire Russellová by nikdo neřekl, kolik fyzické bolesti musí snášet. Je veselá, ráda tančí, hraje se se svým milovaným psem a vyzařuje z ní obrovské štěstí. Když měla 4 roky, bylo jí diagnostikována vážná nemoc – rakovina kostí.

Boj s rakovinou

Michelle, Claireina matka, věří, že její dcera je skutečnou hrdinkou, protože se musela podrobit několika operacím a mnohým chemoterapie, aby tuto nemoc překonala.

Přestože již v současnosti malá Claire žije život bez rakoviny, neznamená to, že nemá žádné bolesti.

Jizvy jí připomínají všechno, čím si prošla.

Jednoho dne měla se svou matkou vážný rozhovor …

Claire si totiž odmítla obléci svůj oblíbený svetr, který má otvor na zádech. Na otázku matky, jaký má na to důvod, její dcera pověděla celý příběh. Ukázalo se, že jeden z chlapců jí řekl, aby si zakryla jizvy, protože jsou hrozné.

Claire se pyšnila tím, čím vším si musela projít. Byla připravena ukázat jizvy všem, kteří je chtěli vidět. Vždy je vnímala jako něco, co odráželo její odvahu a nikdo nikdy předtím o nich nemluvil v negativní.

Když se Michelle dozvěděla, co chlapec řekl, vyprávěla se s Claire o tom, že je důležité, aby se za své jizvy nestyděla.

Kromě toho, matka díky tomu našla důvod podpořit i jiné dětí s rakovinou

„Chci, abyste zabývaly všech malých dívkách, s nimiž jste se setkali a také bojují s rakovinou a které budou mít stejné jizvy jako vy. Budete chtít, aby si je zakrývaly a skrývali? Víte, že chválení se jizvami může inspirovat i jiné děti? „

O několik dní později matka uspořádala fotografování své dcery s cílem inspirovat děti s podobnou diagnózou. Dokonce i jejich rodiče mohou uvěřit ve vítězství proti tomuto onemocnění.

Michelle na svém blogu napsala

„Chci, aby žádné dítě nebo dospělý člověk nikdy nepocítil potřebu zakrývat si jizvy. Tím, že jejich ukáže, inspiruje dalších, aby milovali své tělo, které právě překonává rakovinu. Naučme naše děti, že krása je io nedokonalostech, statečnosti a soucitu. „

Příspěvek podpořily tisíce lidí, kteří souhlasí s moudrými slovy ženy.

S tímto souhlasíme a přejeme všem malým i velkým vítězům hodně zdraví!

Související Příspěvky