Tato žena umírala dlouhých 35 let! Důvodem bylo něco, co měl doma už každý z nás, proto se rozhodli varovat ostatní

Během svého dětství byla Dana Anhalt z nepochopitelných důvodů stále nemocná ao 35 let později dokonce přestala chodit a nedokázala hýbat rukama. Za jejím stavem se však skrývalo něco, co by nikdo nečekal…

„Každý den jsem cítila nesnesitelnou bolest kloubů a seznam všech mých příznaků jen rostl a rostl. Postupem času jsem začínala být bledá, nedokázala jsem se hýbat a připadala jsem si, jako kdyby se celé mé tělo začínalo rozpadat,“ řekla Dana.

Bohužel ale ani lékaři si nebyli jisti, co Daně může být a jaká nemoc za její podivné stavy může. Diagnostikovali jí hned několik nemocí. Samozřejmě teprve nedávno začaly jednotlivé kousky puzzle do sebe zapadat a konečně se jim podařilo tuto záhadnou tajenku rozluštit.

Ukázalo se, že Dana žije v domě, který je zamořen černou plísní, což znamená, že plíseň společně s dalšími chemikáliemi, které se v jejím domě vyskytují, vyústily v tuto velmi vzácnou reakci. Lékaři také zjistili, že má Dana několik genetických defektů, které brání tělu rozpoznat cizí látky a právě to způsobilo zánět a ukrutné bolesti.

„Až když genetické vyšetření vše vysvětlilo, mně najednou začínalo dávat všechno smysl,“ vypověděla Dana.

Centrum pro kontrolu nemocí také uvedlo, že mnoho domácností a budov sužuje právě tato plíseň a nejčastějším vedlejším účinkem je alergie, která je podobná senné rýmě. Pro lidi s respiračním nebo imunologickým onemocněním může být pobyt v tomto prostředí velmi riskantní a hrozí jim například zápal plic.

Související Příspěvky