Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Pokud se právě nacházíte ve složité životní situaci, potřebujete nabrat odvahu odejít ze zničujícího vztahu, toto přiznání je určeno vám.

Je však určeno i všem odvážným ženám, které na svých ramenou často nesou tíhu za dva. Je krásné, neboť ho napsal muž, který ženám vzdává hold.

„Jsem muž, je mi 27 let a toto přiznání je pro všechny ženy, které jsou v dlouhodobých vztazích či manželstvích a jejich muži jsou svině. Nebojte se odejít pryč, i když máte děti. Dokážete to, jste silnější, než si myslíte. Bojíte se toho, jak to budou snášet děti? Přenesou se přes to. Vím to z vlastní zkušenosti. Otec byl alkoholik, propil všechno, co měl, každou jednu výplatu. Mé mámě nedal nic, jen utrpení, bolest a špatné vzpomínky. Mně dal jen jednu věc do života – ukázkový příklad toho, jak nikdy nechce dopadnout. Vy matky dokážete věci, o kterých ani nevíte a proto máte můj obdiv.

Moje máma vychovala mě i staršího bratra bez pomoci. Každý den byla v práci od rána do večera a vzpomínám si, jak jsem jí volával do práce, kdy přijde domů. Čekali jsme ji, dokud nepřišla unavená a zničená, ale dokázala ze mě iz bratra vychovat muže, za které se nemusí stydět. Osamostatnil jsem se ve 24 a teď mám vlastní byt, dobrou práci a žiji, jsem tady…

Proto ženy, matky, říkám vám, jděte pryč od těch chlapů, dokážete to, vím, že to bude těžké a ano, zvyk je železná košile… A vám, chlapi, kteří děláte peklo svým ženám, řeknu jen tolik. Na každou svini se vaří voda. V životě jsem se nikomu neklaněl a ani nebudu. Zaslouží si to jen dvě ženy v mém životě. Žena, která mi dala život a starala se o mě, neboť je pro mě královna, že to dokázala (jako dítě jsem nebyl nejlepší) a žena, která bude nosit pod srdcem mé dítě.”

Související Příspěvky