Chtěla potěšit svého manžela,tak podstoupila řadu plastických operací. Takhle vypadá dokonalá manželka !

Někteří udělají cokoliv, aby potěšili osobu, kterou milují. Dokonalým příkladem toho je žena, která podstoupila mnoho plastických operací, aby byla dokonalá v očích svého manžela. Podle muže jejího života jsou operace ke zlepšení jejího vzhledu velmi užitečné a stojí za to použít.

Žena si již zvětšila rty, prsa, několikrát injekčně aplikovala botox a rozhodla se nasadit trvalý make-up. Všechno financoval její manžel – aby poznal svou ženu jako dokonalou ženu, utratil už 17 000 liber a tím to rozhodně nekončí.

Charlie Phillips (27) z Cambridgeshire se rozhodla souhlasit s čímkoliv, aby potěšila svého manžela. Dnes je muž stále více potěšen krásou své ženy, která byla vyvinuta v chirurgických operacích.

Charlie podstoupila svou první operaci ve věku 17 let. Byla to operace páteře, která trvala 14 hodin. Žena po ní nevypadala uspokojivě, ale nechtěl přestat usilovat o dokonalou panenku Barbie pro něj.

Aby potěšila svého manžela, podstoupila plastickou operaci

27letá žena zvětšila rty a prsa, modelovala tváře a čelist výplněmi, vytvořila trvalé obočí a make-up na rty a také si vyčistila zuby a dala fazety. Zpočátku byli všichni skeptičtí k tomu, co dělá, ale v určitém okamžiku jejího života se objevil muž, který chtěl, aby zkrášlila svůj vzhled. Ross zbožňuje svou ženu po plastické operaci.

27letý muž získal popularitu online. Na Instagramu už má téměř 40 000 sledujících, Andy sdílel fotky a reportáže ze svého života.

Související Příspěvky