S váhou 291 kilo byla nejtěžší ženou na světě: Dnes vypadá božsky !

Měla těžké deprese, neuměla se hýbat a zoufalství v ní narůstalo každým dnem. Přesně tak se cítila žena s morbidní nadváhou, která byla v minulosti označena za nejtěžší ženu světa. Dnes je to však minulost, jelikož Pauline změnila svůj život od základů.

Pauline Potterová se těsně před 50-kou rozhodla pro radikální krok a přihlásila se do programu Dr. Younana Nowzaradana, který pomáhá lidem se snížením váhy. Číslo, které se ukázalo na váze, šokovalo i jeho, protože starší dáma vážila na začátku své přeměny neuvěřitelných 291 kilogramů. V roce 2011 byla oficiálně zapsána do Guinnessovy knihy rekordů jako nejtěžší žena na světě.

Rodačka z Kalifornie se pomalu zabíjela a její syn se musel stát jejím hlavním pečovatelem. Během změny životního stylu byla několikrát hospitalizována kvůli prasklému vředu či závislosti na lécích. Byla to strastiplná cesta plná neúspěchů, i když absolvovala operaci bypassu žaludku. Samotný lékař to chtěl s obézní ženou vzdát.

Pauline nakonec našla rovnováhu a získala kontrolu nad svými stravovacími návyky. Podařilo se jí zhubnout úžasných 149 kilogramů a dodnes žije v Texasu, aby byla pod kontrolou lékaře. Také absolvovala několik operací na odstranění kůže. Dnes vypadá fantasticky a nadále pokračuje na své cestě změny životního stylu.

Související Příspěvky