Kvůli tomuto byste si neměli nechávat fotografie mrtvých. Tento důvod vás šokuje !

Po smrti milovaného člověka nám zbývají fotografie připomínající zesnulého a navracející vřelé vzpomínky. Není proto divné, že si je uchováváme a během vhodných chvil si je prohlédneme.

V ezoterizmu však existuje názor, že je třeba si takové fotografie uchovávali podle určitých pravidel, aby se zabránilo vlivu mrtvých energie na živé lidi.

Fotka z pohřbu je obzvláště nebezpečná. V některých zemích je zažité fotografování na hřbitovech, ale je to poměrně špatná tradice: takové fotografie nedovolí člověku zapomenout na tuto smutnou událost a nenajde ani svůj vnitřní klid. V případě, že takové fotky máte i vy, raději se jich zbavte.

Skladujte je odděleně od fotografií mrtvých v černém obalu nebo krabici. Pokud jsou na jedné fotografii mrtví i živí, bude lépe ji rozstřihnout a nedovolit negativní energii, aby vás pohltila.

Nemusíte se obávat, pokud se na fotografie z alba občas podíváte. Nejdůležitější věcí je, abyste na nich nedívali až příliš často – povede to ke zhoršení emočního stavu.

Existují i ​​názory, že otevírání alba s fotografiemi mrtvých by mělo nastat pouze během dnů památky zesnulých nebo výročí jejich smrti.

Psychologové mají v této věci svůj vlastní názor. Říkají, že se bojíme zavěsit fotografie mrtvých jen proto, že nám připomínají pomíjivost života a že přijde den, kdy tento svět opustíme i my.

Fotografie zesnulého je nějakým způsobem spojena se světem mrtvých a když člověk zemře, opouští své spojení se světem živých. Je proto dobré vědět, jak si správně uchovávat fotky mrtvých lidí.

Nevěšte si fotografie zesnulých kádě-tudy po domě a nedívejte se na ně příliš často, protože se tím zbavujete pozitivní energie a ochrany, což následně povede ke zhoršení duševního, emočního i fyzického zdraví.

Také radí, abyste zesnulým odpustili. Pokud to uděláte, fotografie vám nebudou způsobovat žal a smutek. Naopak, budete si s nimi spojovat jen ty nejpříjemnější vzpomínky.

Související Příspěvky