Těhotná ve třinácti už porodila, 10-letý „partner“ ji opustil !

Šokující případ pouze 13-letého dívky se v souvislosti s jejím těhotenstvím stal virální medializován a „influencerke“ přinesl 159 tisíc sledovatelů na sociální síti, kde si buduje kariéru. Nejenže otěhotněla ve třinácti letech života, ale otcem je údajně pouze 10-letý chlapec!

Médii se v dubnu tohoto roku prohnala neuvěřitelná informace o těhotenství mladé dary Sidnišnikovej ze Sibiře , která měla být údajně v požehnaném stavu s „partnerem“ Ivanem. Ten měl mít v době oplodnění pouze 10 let a byl rozhodnut, že se o dítě s ženou svého života postará.

Malí zamilovaní, jako senzace Ruska, přijali pozvání i do televizní show, v níž „prasklo“, že Darya byla znásilněna 15-letým chlapcem na schodišti a přijetí otcovství 10letým Ivanem bylo pouze zástěrkou k děsivé se * uální zkušenosti mladé dívky.

Ivanova matka si je synovým otcovstvím jistá, protože věří chlapcově pravdě. Lékař však pro televizi, v níž byly rodiče hosty uvedl, že jeho spermie nejsou zralé, a proto je biologicky nemožné, aby toto dítě mohlo zplodit potomka. Darya porodila zdravé děvčátko v srpnu , ale s 10-letým Ivanem už pár netvoří, přiznala na sociální síti Instagram. Tam se pravidelně fanouškem hlásí s příspěvky o bývalé lásce, průběhu těhotenství i o novorozené dcerce.

 

Související Příspěvky