Česká misska se vyfotila s mrtvým synkem: Zarážející slova odbornice!

Česká misska Natálie Kočendová před pár dny oznámila smutnou zprávu . Fanoušek bylo opravdu líto, že přišla o miminko, ale zarazila jejich fotografie, kterou zveřejnila na sociální síti. Následovala tvrdá kritika, ke které se nakonec vyjádřila i uznávaná odbornice.

Natálie Kočendová měla jako třetí nejkrásnější žena v Česku připravovat na světovou soutěž krásy Miss International. Týden po finále však zjistila, že nosí pod srdcem miminko. Její plány se tak velmi rychle změnily, ale s partnerem a Barbera Lukášem Vlačuhom, známým jako „Laky Royal“, se těšili na společného potomka.

20letá kráska však před pár dny oznámila, že v 6. měsíci těhotenství přišla o svého synka. „Navždy tu budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Moje fazolka,“ napsala k fotografií, kde s uplakanýma očima drží v rukou pletený košík s mrtvým miminkem.

Právě za tento záběr si Natálie slízneme tvrdou kritiku, neboť se mnozí její fanoušci shodli na tom, že fotografie takového typu se určitě nehodí na sociální síť. „Pokud si chtěla jen na sebe upozornit, tak sis zvolila ten nejhorší způsob. Překročila si hranice,“ napsala jí jedna z komentujících žen. Řízení blondýnky nejnovější obhájila odbornice, která ji dokonce pochválila.

„Chtěla se o tu bolest podělit a já to vnímám jako velmi zdravý krok, jak pro ni, tak pro celou společnost. Je velmi dobré, že paní Kočendová tuto fotku zveřejnila, protože udělala obrovskou službu tomu, aby ztráta dítěte nebyla tabu,“ uvedla pro blesk.cz Alena Peremský, ředitelka perinatální hospice.

Související Příspěvky