Měla podezření, že její 9letá dcera je vážně nemocná, a to kvůli specifickému zápachu. Když uslyšela diagnózu, ztuhla

Dcera začala vydávat pach, který byl její matce znám. Dotyčná žena okamžitě začala zjišťovat, co se děje s jejím dítětem. Poté, co lékaři diagnostikovali dítě, ztuhla.

Sharon McAllister je matkou 9leté Kaiann. Moje matka po celá léta pracovala se staršími a nemocnými lidmi, byla v jejich prostředí, začala si spojovat nějaké pachy s nemocemi, a když ucítila u svého dítěte známý zápach, nemohla tomu uvěřit. Začala cítit, že Kaiann možná trpí vážným onemocněním. Dcera byla okamžitě převezena k lékaři, aby zjistila, zda má matka pravdu.

Matka dívky si byla ve svých útrobách tak jistá, že svou dceru okamžitě odvedla do nemocnice. Lékaři okamžitě začali dívku vyšetřovat na neoplastické změny. Bohužel po několika týdnech vyšla najevo nepříjemná pravda. Mámina podezření byla potvrzena.

Sharonině dceři byla diagnostikována lymfoblastická leukémie. Jedná se o jeden typ rakoviny kostní dřeně. Těžké onemocnění nejčastěji postihuje děti ve věku od 2 do 4 let. Bohužel taková diagnóza nikdy není spojena se snadnou léčbou. Lékaři hodně bojovali, aby ji postavili na nohy. Její rodiče dělali vše pro to, aby dívce pomohli v dramatických okamžicích, byli s ní celou dobu v nemocnici.

Od vážné diagnózy dívka podstoupila chemoterapii a četné léčby. Počáteční dny pobytu v nemocnici byly pro nemocnou dívku velmi těžké. Dcera vyžadovala, aby se o ni někdo neustále staral. Během léčby se objevily problémy.

Dívka se často rozčiluje, což je důsledkem traumatu souvisejícího s léčbou. Ztratila schopnost chodit a měsíce musela používat invalidní vozík a naučit se znovu chodit. Neexistuje žádný reflex. Také nemohla jíst týdny, protože její ústa byla příliš bolavá a plná zánětu, řekla její matka.

Kaiann se navzdory vážné nemoci nevzdává. Devítiletá dívka má velkou bojovou sílu. Rodiče mají často slzy v očích při pohledu na její boj s nemocí. Nikdy neočekávali, že jejich dítě bude tolik trpět. Dcera se již s touto chorobou naučila žít a má pocit, že její rodiče a lékaři dělají vše pro to, aby jí zachránili zdraví a život.

Související Příspěvky