Žena čeká dítě se svým bratrem: Svůj vztah považují za naprosto normální !

Láska si očividně nevybírá a příběh tohoto párečku je jasným důkazem. Daniel a Ana Parrot mají stejné příjmení a to ne kvůli tomu, že by byli manželé, ale kvůli tomu, že jsou to sourozenci. Sourozenci, kteří se milují. Nejde o svazek manželský, ale o krevní pouto. Tito dva mají společného otce a tudíž jsou nevlastními sourozenci.

Když se Aniny rodiče rozešli, byla Ana ještě malá holčička. Její otec si později našel novou ženu, se kterou měl dítě a tím je právě Daniel.

Daniel byl chlapec, kterého Ana chtěla nesmírně poznat, protože vždy snila o bratrovi. Podařilo se jí to až teprve v moment, kdy jí bylo 20 let. Svého bratra našla na Facebooku a pak už to šlo opravdu rychle.

Oba se do sebe okamžitě zamilovali a to hned při prvním setkání. Vzájemná přitažlivost mezi těmito sourozenci byla až taková, že nepomohla ani myšlenka na to, že mají společného otce a je to něco zakázaného.

Sourozenecký vztah se tak brzy přehoupl ve vztah milenecký. I když ho dlouho tajili, nakonec se rozhodli, že o něm všem řeknou. Nešlo však o normální sdělení – tuto novinu sdělili všem prostřednictvím televizního pořadu.

Aby toho nebylo málo, pár spolu čeká miminko. Když to všem sdělili, sesypala se na nich obrovská vlna kritiky a odporu. Incest je zakázán a je obrovská šance, že u dítě vznikne genetická vada. Pár je však jiného názoru a dítě si chce nechat.

Související Příspěvky