Narodila se s velkou deformací obličeje. Až jí uvidíte ve svatebních šatech, neuvěříte vlastním očím!

Žena z Corby ve Velké Británii se narodila s masivní deformací obličeje. V průběhu let se potýkala s následky svého odlišného vzhledu. Celé své dětství ji provázelo obtěžování, posměšky a mučení jejími vrstevníky. Naštěstí potkala muže, který miloval její osobnost. Pár se brzy zasnoubil.

Theresa Hall byla velmi vzrušená, když po letech snažení otěhotněla. Spolu se svým manželem Tonym snili o tom, že budou mít děti. Všechno šlo dobře, rodiče neočekávali žádné komplikace. Prenatální testování bohužel ukázalo, že dítě trpí vzácnou deformitou obličeje. Lékaři nevěděli, jak závažný je problém. Když uviděli dítě poprvé, ztuhli. Dívka se narodila s obrovským hemangiomem pod levým okem.

Rodiče si rychle zvykli na neobvyklý vzhled dítěte a milovali ho takové, jaké je. Když však Cody šla do školy, jejich stabilizovanou realitu začala narušovat řada problémů. Sousedé rodiny byli také nemilosrdní.

– Náš soused se mé manželky zeptal, jestli jsme jí při převozu z nemocnice dali pytel přes hlavu – vzpomíná otec té dívky.

Postupem času se stav dívky začal rychle zhoršovat. Dítě potřebovalo urgentní operaci. Všichni se báli o život malé Angličanky. Obávali se, že situace může skončit tragicky. Postup byl velmi komplikovaný a vyžadoval nejvyšší chirurgické dovednosti.

Na další straně uvidíte fotky děvčátka po zákroku až do dospělosti, kdy vstala před oltářem:

   

Související Příspěvky