Český sport ve smutku: Náhlá SMRT mladého mistra světa († 32) !

Český sportovní svět se zahalil do smutku po nečekané zprávě. Mladý, jen 32-letý mistr světa před pár dny naposledy vydechl. Podle informací jeho kamaráda a kolegu měli sportovci selhat vnitřní orgány. Jeho blízcí i fanoušci jsou zdrceni.

Česká kulturistika je v smutku po zdrcující zprávě. Začátkem září naposledy vydechl mladý sportovec Jakub Šubrt († 32), který měl celý život i kariéru před sebou. Smutnou novinu přinesl portál Ronnie.cz . Jakub byl plný síly a věnoval se i trénování a sportovnímu koučingu začátečníky i pokročilé, přičemž na Instagram ho sledovalo přes 30 tisíc fanoušků.

V soutěži NABBA získal již v roce 2008 titul Mr. Universe v kategorií juniorů. Nakonec zabodoval i ve federací NABBA mezi junioři na mistrovství světa. V roce 2010 v Řecku se stal na WFF Mr. Universe absolutním vítězem mezi muži.

Zpráva o jeho úmrtí zasáhla kromě nejbližších i jeho fanoušky, kteří náhlému odchodu zdravého člověka nemohou uvěřit. Přestože se neví přesná příčina smrti, Šubrta kamarád a kolega Filip Grznár cosi prozradil pro ŽivotvČesk u: “ Zpráva o jeho úmrtí mě velmi zarmoutila, protože jsme se vídali poměrně často. Co vím, tak zemřel na selhání orgánů, „odhalil. Soustrast nejbližším.

Související Příspěvky