Známý český herec v slzách: Náhlá smrt jeho milované (†56)!

Oblíbený český herec, který se objevil v bezpočtu filmů i seriálů, prožívá mimořádně těžké chvíle. O víkendu totiž náhle zemřela jeho milovaná partnerka, kterou si plánoval vzít za manželku. To už však kvůli rakovině nestihl.Známý český herec Ladislav Frej (78) prožívá od víkendu mimořádně smutné chvíle.

Jeho milovaná partnerka Gábina Mrkvicová (†56) totiž v noci ze soboty na neděli prohrála krutý boj s rakovinou. Naposled přitom vydechla přímo doma poté, co se léčila na zhoubný nádor slinivky. Už před pěti lety přitom vyhrála nad rakovinou prsou, ale tentokrát bylo onemocnění silnější.

Českému Blesku se ještě před časem svěřila s trápením, které jí onemocnění přineslo: „Že mi vypadaly vlasy, to bylo to poslední, co mi vadilo. Chemoterapie fakt nikomu nepřeji, bylo to dost hrozné období.“

Herec, který ztvárnil neuvěřitelné množství postav ve filmech i seriálech včetně Malý pitaval z velkého města, Nemocnice na kraji města, Kriminálka Anděl či Krejza, si přitom plánoval Gábinu vzít za manželku. Termín svatby se však odkládal do doby, kdy se bude Gábina, se kterou tvořil pár 12 let, cítit lépe.

Ladislav Frej je z tragédie zdrcen pokud obrovské ztrátě se zatím nevyjádřil. Pro herce jde přitom už o druhou smrt milované ženy v důsledku rakoviny. Třicet let totiž v minulosti žil s manželkou Věrou Galatíková, s níž měl dvě děti. I ona dostala rakovinu až dvakrát av roce 2007 se jí stal osudným nádor plic. Vyjadřujeme soustrast.

Související Příspěvky