Ženě se narodili identické čtyřčata: Takto vypadají po 14 letech !

Narození jednovaječných dvojčat není běžnou záležitostí. Pokud se však narodí identické čtyřčata, jde o skutečný zázrak. Šance, že se mohou narodit takové miminka, je jedna k 800 000. Hrdá matka, která měla to štěstí, dokonce nepodstoupila žádné umělé oplodnění a neužívala ani léky na plodnost.

Julie Carles byla nadšená, když se jí na těhotenském testu objevily dvě paličky. S radostí se objednala na vyšetření u gynekoložky. Při ultrazvuku však zůstala lékařka šokována a nakonec oznámila budoucí mamince, že slyší bít čtyři srdce.

Následně však přišel ještě větší šok, protože šlo o identické čtyřčata. Lékaři ženu upozornili, že šance na přežití všech dětí s narozením bez zdravotního postižení je pouze 20%. Dokonce jí nabídli potrat, s čímž však Julie zásadně nesouhlasila.

Holčičky Ellie, Georgie, Jessie a Holly se nakonec narodili v termínu a bez větších zdravotních problémů. V nemocnici byly pár dní na pozorování, přičemž museli přibrat na váze. Od unikátního porodu uběhlo již 14 let a čtyři sestry jsou jedinými identickými čtyřčata ve Velké Británii. Dokonce jsou věrnou kopií své matky.

 

Související Příspěvky