Známý český herec je v slzách: Náhlá SMRT jeho manželky (†59)!

Známý český herec prožívá těžké chvíle. V pondělí podvečer totiž náhle zemřela jeho 59-letá manželka, která měla zdravotní problémy, ale všichni věřili, že se z toho nakonec dostane. Smutnou zprávu potvrdil i rodinný známý na sociální síti.

Jiří Krampol (82) se již nějakou dobu musel starat o svou manželku Hanu Krampolová, která v pondělí podvečer vydechla naposledy. To, že bývalá 59-letá učitelka náhle zemřela, potvrdil na sociální síti i rodinný známý Jiří Marek.

„Před chvílí volal Jirka, že Hanka o půl šesté večer náhle zemřela. Je nám to všem líto, moc se těšila na společnou dovolenou od půlky srpna na zámku Valeč, kde si chtěla posílit podlomené zdraví. Sbohem Haničko, měli jsme tě rádi,“ napsal krásné slova. Hercova manželka měla podle informací Super.cz naposledy vydechnout v bytě nedaleko Staroměstského náměstí přímo v náručí Jiřího Krampola.

Hana zápasila delší dobu se zdravotními problémy, jako vředy na dvanáctníku či závislost na lécích a nikotinu. Kvůli neřestem se několikrát také léčila v zařízeních a nakonec zhubla až na neuvěřitelných 47 kilogramů. Během posledního léčení v Bohnicích ale opět přibrala 20 kilo a všichni předpokládali, že je z nejhoršího venku. Omezila i kouření cigaret, jak jí doporučili lékaři. Přesto však 3. srpna po 27 společných letech s hercem navždy odešla.

Související Příspěvky