Žena (†21) nakoukla příteli do mobilu: Poté, co našla, se oběsila!

Mladá žena byla ve vztahu se svým partnerem přibližně dva roky, kdy nabyla pocit, že milovaná polovička před ní něco skrývá. Předpokládala, že si našel milenku, ale muž toto obvinění odmítal. Odhalení však bylo ještě šokující!

Lydia Roberts pocházela z Anglie a pracovala jako obchodní asistentka. Dva roky tvořila pár s Adamem Wellsem, s nímž však měla v posledních týdnech konflikty. Byla přesvědčena, že ji podvádí a rozhodla se mu proto prolustrovat mobil.

21-letá žena však našla něco mnohem děsivějšího. Mladík měl v mobilu fotky nezletilých dívek, které pocházely z ruské webové stránky. Pár se kvůli tomuto zjištění velmi pohádal, v důsledku čehož Adam večer odešel za kamarády.

Když se pozdě ráno vrátil domů, našel svou přítelkyni oběšenou. K tragické události došlo ještě v roce 2017, ale až před pár týdny vyšly najevo všechny okolnosti kolem sebevraždy mladé ženy. 27-letý muž nakonec čelil soudu a na pět let se dostal na seznam se*uálnych delikventů.

Na soudním jednání svědčil i lékař, který si prostudoval zdravotní záznamy. Podle jeho slov bojovala s depresí, a také užívala antidepresiva. Odhalení tajemství jejího přítele a následný konflikt ji natolik zasáhly, že se rozhodla vzít si život.

Související Příspěvky