Pes zabil pár denní dvojčata: Podle veterináře je důvod jasný!

Před pár dny došlo k obrovskému neštěstí, které otřáslo celou jižní Amerikou. Radost manželů z narození jejich vytoužených dvojčat totiž netrvala dlouho a vystřídal ji obrovský žal. 23. června došlo v jednom z brazilských míst k útoku křížence labradora a amerického liščího psa.

Oběťmi se staly 26-denní dvojčata, Anne a Analú. Obě holčičky se narodily o měsíc dříve, přičemž byly ještě více zranitelnější. Unavená, ale šťastná máma Elaine se s láskou o své miminka starala, ale neměla už tolik času věnovat se svým domácím mazlíčkem. Manželé si zřejmě ani neuvědomili, že jeden z jejich psů je značně frustrovaný.

V osudný den našla Elaine v ložnici děti s vážnými poraněními břicha. Na pomoc přiběhl soused, který jim poskytl první pomoc, protože pracuje jako ošetřovatel. Následně byly novorozeňata převezeny do nemocnice. Zatímco jedno z dětí mělo zemřít okamžitě, druhému se zastavilo srdce a lékaři ho už nedokázali zachránit.

Nešťastná žena se zhroutila a musela být hospitalizována. Rodina i přátelé si tuto tragédii nevědí vysvětlit, protože pejsek byl vždy přátelský a nikdy nejevil známky agrese. Bez problémů si hrál i s dětmi. Podle veterináře byla problémem zřejmě žárlivost, protože dvojice věnovala více pozornosti miminkům. Příběh vyznívá o to smutnější, že manželé se o dítě snažili dlouhých devět let.

Související Příspěvky