Tragédie ! Otec spal, zatímco jeho děti († 4, † 3) umírali strašnou smrtí !

Před pár hodinami zasáhl širokou veřejnost případ úmrtí dvou nevinných dětí, přičemž jejich smrti se dalo snadno zabránit. Fatální chyba otce ho určitě bude provázet do konce života.

K nešťastné tragédií došlo v americkém státě Oklahoma City. Dustin Lee Dennis šel společně se svými dětmi na nákupy. Po příchodu domů vešel do domu, no 4-letou dcerku Teagan a 3-letého Ryana nechal zavřených v autě.

31-letý muž následně usnul a děti byly ve vozidle zavřené dlouhých pět hodin, přičemž v osudný den se teplota šplhala na 33c. Dustin po probuzení začal hledat své děti a z auta je okamžitě přenesl do obývacího pokoje. Zavolal záchranku, ale už bylo pozdě. Jeho ratolestem se už nedalo pomoci, obě byly mrtvé.

Otec dvou dětí je momentálně obviněn z vraždy druhého stupně. Z jeho posledního příspěvku před tragédií však běhá mráz po těle. ,, Jsou dvě hodiny ráno a já sleduji moje spící děti. Nemůžu uvěřit, že jsou moje. Velmi je miluji, “ napsal muž, který musí v těchto chvílích prožívat peklo, nemluvě o jeho rodině.

Související Příspěvky