Po 13 letech je KONEC: Policie oznámila rodičům Maddie smutnou zprávu !

Příběh pohřešované Madeleine McCannové zasáhl před třinácti lety tisíce lidí po celém světě, kteří se snažili pomoci zdrcené rodině a přátelům. Zlom ve vyšetřování však přišel až v těch dnech.

3letá Maddie zmizela v roce 2007 z hotelového pokoje během dovolené v Portugalsku. Následně se po ní slehla zem a snaha policistů nikam nevedla. Velký průlom nastal až začátkem tohoto měsíce, kdy příslušníci německého sboru zatkli podezřelého Christiana B .

43-letý muž měl v době zmizení děvčátka cestovat po Španělsku a Portugalsku v karavanu. V policejních záznamech je identifikován jako odsouzen násilník, dealer drog a pedofil, přičemž se momentálně nachází ve vězení v Německu.

 

V pondělí (15. června) se prokurátor Hans Christian Wolters postavil před novináře se smutnou zprávou. ,, Psali jsme McCanovcom, abychom jim oznámili, že Madeleine je mrtvá a vysvětlili jim, že momentálně nedokážeme říci, jaké jsou důkazy. Máme konkrétní důkazy o tom, že náš podezřelý zabil Madeleine, “ uvedl.

Rodiče uneseného děvčátka se však s touto zprávou odmítají smířit a žádají nahlédnutí do spisu, kde se nacházejí konkrétní důkazy o tom, že Maddie je mrtvá. Vyšetřování však nadále pokračuje a kriminalisté na čele s prokurátorem zatím odmítají zveřejnit detaily vraždy. ,, Dokážeme pochopit bolest rodičů, ale pro ně je lepší, že máme jasný a úspěšný závěr věci. Není reálná naděje, že je naživu. Samozřejmě chápu, že rodiče chtějí věřit, dokud neuvidí tělo, “ dodal Wolters.

Související Příspěvky